“2020 Akademik Teşvik Çalışmaları” kapsamında teşekkür belgesi verildi

featured

Eğitim Fakültesi Dekanlığı tarafından “2020 Akademik Teşvik Çalışmaları” çerçevesinde Akademik Teşvik alan öğretim üyelerine teşekkür belgesi verildi.

Eğitim Fakültesi Konferans Salonunda yapılan programa, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bilal Üstündağ, Prof. Dr. Soner Özgen, Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuri Gömleksiz ile öğretim üyeleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuri Gömleksiz, akademik teşvik uygulamasının, Yükseköğretim Kurumlarında görev yapan akademisyenlerin; bilim, teknoloji ve sanata katkı sağlayıcı nitelikte yurtiçi ve yurtdışında sonuçlandırdıkları proje, araştırma, kitap, yayın, tasarım, sergi, patent ve bilimsel yayınlardan belirli standartlara sahip uluslararası toplantılarda sundukları bildiriler ile ödüllerinden dolayı verilen bir teşvik ödeneği olduğunu söyledi.

Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz ise, Fırat Üniversitesinin akademik başarı olarak URAP sonuçlarına göre Türkiye de 22. Sırada olduğunu belirterek, Fırat Üniversitesi olarak Araştırma Üniversitesi olma yolunda ilerlediklerini söyledi.

Konuşmaların ardından Akademik Teşvik alan öğretim üyelerine teşekkür belgeleri verildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
“2020 Akademik Teşvik Çalışmaları” kapsamında teşekkür belgesi verildi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin