30 Yıldır Yayındayız

1

İrfan ARSLAN

Milli iradenin gür sesi HaberKent,  30. yayın yılına giriyor. İlimizin ve ülkemizin yaşadığı tüm sıkıntılara, Anadolu basınının yaşadığı tüm güçlüklere rağmen ilimize ve insanlarımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Ancak yaşadığımız bu sıkıntılar bizleri ilimiz ve insanlarımız adına ‘en’ iyisini yapma sorumluluğuna yönlendiriyor.

Hak yolundan, Elazığ’ın menfaatlerinden, Elazığlıların sesi olmaktan, gerçekleri dile getirmekten hiçbir zaman vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz. İlimiz ve insanlarımız adına yaptığımız ve gündeme taşıdığımız haberlerimizin olumlu sonuçlarını görmek HaberKent Gazetesi ailesi olarak bizlerin en büyük mutluluklarından bir tanesini oluşturuyor.  Son iki yılda “Yılın En Tarafsız Gazetesi” ödülünü iki kez farklı kurumlar tarafından almakta bunun göstergesi oldu.

İlk gün verdiğimiz Elazığ’a ve Elazığlılara sahip çıkma ve ilimizin sorunlarına çözüm getirilmesi mesajımızda bugün daha güçlü bir yapılanma ve daha güçlü bir kadro ile yürüyoruz. Geride bıraktığımız yıllarda yaşadığımız deneyimler ışığında size ve ilimize verdiğimiz hizmet daha bilinçli ve güçlenerek, bünyemiz içinde yapılacak çalışmalarla devam edecek.

Amacımız ve hedefimiz, problemlerini gündeme taşıyacağımız Elazığ’ın ve Elazığlıların dertlerine çözüm getirmek. İddiamız, bu yolda taviz vermeden ve kararlı adımlarla yürüyecek olmamızdır. İlimizin gelişmesi, kalkınması yolunda doğru bildiğimiz her çalışmayı yapacağız. İlin problemlerine çözüm getirilmesi için üzerimize düşeni gerçekleştireceğiz. İlin yöneticileri ile sürekli diyalog içinde olacak, eksiklerini eleştirecek güzelliklerini kamuoyu ile paylaşacağız.

Biz birlikte olduğumuz sürece daha iyi olacağız. Elazığ’ın ve Elazığlıların bizleri sahiplenmesi her zaman bizim gururumuz olmuştur. Millete hizmet yolunda tüm zorluklara ve badirelere rağmen doğrulardan şaşmadan yolumuza devam ediyoruz. Biz birlikte Elazığ’ız. Biz birlikte HaberKent’iz.

Exit mobile version