Aday Adayı DR. Abdullah Karadağ, AK Parti’ye Müracaatını Yaptı

featured

AK Parti’den Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı olan DR. Abdullah Karadağ , İl Başkanlığı’na giderek, resmi müracaatını yaptı.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Karadağ  Ak partimizin kıymetli yönetim kurulu üyeleri, Değerli basın mensupları ve değerli Hazirun Ben Abdullah Karadağ Elazığ doğumluyum, Elazığ’da yaşıyorum, ilk orta lise ve lisans eğitimi mi Elazığ’da tamamladım. Akabinde yüksek lisans’ımı YEREL YÖNETİMLER Ana Bilim Dalında yaptım. Çalışmama e-DEVLET  e-DÖNÜŞÜM ışığında, ELAZIĞ BELEDİYESİ e-BELEDİYECİLİK  uygulamaları üzerine  yaptım.

Doktoramı Kentsel dönüşüm Şehircilik ve Bölge Planlama Ana Bilim Dalında tamamladım. Ülkemizin ilk Kentsel Dönüşüm Vakfı olan KENTSEVİ’n Mütevelli heyeti üyesi ve Doğu Anadolu Bölge temsilcisiyim.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye 100 yılına yakışır bir şekilde, “Şehirler gelecek nesillere bırakacağımız medeniyetler mirasıdır.” anlayışı ile çalışacağız. Kentsel dönüşüm şehirlerimizin daha yaşanabilir hale gelmesi için bir fırsattır. Belediyeler ise kentsel dönüşüm sürecinin anahtar oyuncularıdır. Ancak Unutmayalım ki, KENTSEL DÖNÜŞÜM sadece fiziksel çevreyi değil aynı zamanda toplumun kültürel, ekonomik ve sosyal dinamiklerini de şekillendirir. Şehrimizi çağın gereklerine uygun, AKILLI ŞEHİR konseptine uyum sağlamış bir kent olması için kentsel dönüşüm çalışmalarımızı yapacağız. Ekonomisinin ağırlıklı olarak, tarım ve hayvancılık üzerine kurulu olan şehrimizi KIRSAL KALKINMA, politikalarının ele alındığı bir belediyecilik anlayışıyla hizmet etmeyi amaç edinerek ELAZIĞ BELEDİYE Başkanlığı’na adaylığımı ilan ediyorum. Katılımınız için hepinize teşekkür eder. Saygılarımı sunarım.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Aday Adayı DR. Abdullah Karadağ, AK Parti’ye Müracaatını Yaptı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin