Ağar: Bana Bu Onuru Yaşatanlara Teşekkür Ediyorum

featured

AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar Elazığlılara teşekkür etti.

AK Parti Milletvekili Tolga Ağar yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“14 Mayıs 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ile 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin ülkemize, milletimize ve seçime katılacak tüm adaylar ile partilere hayırlı olmasını, hayırlar getirmesini diliyorum.

Seçimlerin, demokrasimizin güçlenmesine, tazelenmiş bir irade ile daha güçlü, daha müreffeh, daha huzurlu bir Türkiye hedefi doğrultusunda Türkiye’nin Yüzyılı için güçlü bir başlangıç yapmamıza vesile olmasını temenni ediyorum.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçimler ile birlikte ben de bir faninin erişebileceği en onurlu görev ve mesuliyetlerden biri olan milletvekilliği görevimi tamamlayacağım. Milletin vekilliği onurunu yaşamama fırsat tanıyan bu onurlu görev için millet terazisine çıkmama imkân sağlayan başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere parti teşkilatlarımıza ve destekleri ile bu onurlu görevi tevdi eden hemşehrilerime destekleri ve güvenleri için teşekkür ediyorum.

Hem Sayın Cumhurbaşkanımıza hem parti teşkilatlarımıza hem de oyunu aldığım, alamadığım tüm hemşehrilerime şükran borcum hiç bitmeyecek.

Aday gösterildiğim ilk gün yaşadığım heyecandan 4 yıl 10 ay boyunca zerre eksilme olmadan yerine getirmeye çalıştığım milletin vekilliği görevimde hemşehrilerimle devlet mekanizması arasında köprü olmaya, devletimizin imkanları ile milletimizin taleplerini buluşturmaya, proje üretmeye, var olanları hızlandırmaya, tarafıma ulaşan meselelerin bürokraside zaman kaybedilmeden çözümüne katkı vermeye gayret ettim. 4 yılda 2 deprem yaşayan bir şehirde hemen yapılması gerekenlerin yarın için atılması gereken adımlara göre önceliğinin olduğu bir dönemde bu önceliğin farkında olarak ancak yarınlar için atılacak adımlar için girişimde bulunmaktan, hazırlık yapmaktan imtina etmeyerek milletvekilliği mesuliyetimi yerine getirmeye çalıştım.

Fiili görev süremi tamamlıyor olmamın, Elâzığ’ımıza, hemşehrilerimize, ülkemize ve milletimize hizmet görevini tamamladığım anlamına gelmediğinin idrakindeyim. Dededen, atadan aile tarihi devlet ve millet hizmetinde geçmiş bir ailenin evladı olarak milletvekilliği dönemimde devletin imkanları ve milletin ihtiyaçlarına derinden vakıf olmanın verdiği tecrübe ile bu can bu bedende olduğu müddetçe hemşehrilerimin ve milletimin hizmetinde olmaya devam edeceğim.

Ben şunu biliyorum ülkeye, millete, Elazığ’a ve Elazığlıya hizmet etmenin yollarından sadece biri milletvekilliğidir. Ülkemize, milletimize, Elazığ’a ve Elazığlıya hizmet etmeye, ülkemizin gücüne güç katmaya, refahını zenginlikle pekiştirmeye Meclis sıraları dışında da katkı verme, katkı yapma imkânı vardır.  Ülkeye hizmet mekân, makam ve unvanlarla sınırlı değildir.  Ülkeye hizmet bir tutku, bir sevdadır.

Tolga Ağar olarak benim de o sevdamın ve o tutkumun hiç bitmeyeceğini belirtiyor, Yüce Rabbimden tüm hemşehrilerime, milletime ve ülkeme karşı yükümlülüklerimi yerine getirmeme fırsat vermesini niyaz ediyorum.”

Bu vesileyle Elazığ başta olmak üzere TBMM çatısı altında Elâzığ’ımıza ve ülkemize hizmet etmek için millet terazisine çıkan tüm adaylara başarılar diliyor, gerçekleştireceğimiz seçimlerden Sayın Cumhurbaşkanımız ve Partimizin milletimizin tercihine yeniden mazhar olarak, tazelenmiş bir güç ile ve büyük bir başarı ile çıkarak Türkiye Yüzyılı vizyonunu hayata geçirmek için milletimizin yekpare desteğine mazhar olacağına yürekten inancımı ifade ediyor, tüm hemşehrilerimi ve Yüce Türk Milletini saygı ile selamlıyorum.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ağar: Bana Bu Onuru Yaşatanlara Teşekkür Ediyorum

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin