AK Parti Elazığ İl Başkanlığı, 31 Mart yerel seçimlerine gireceğine belediye başkan, belediye ve il genel meclisi üyeliği için aday gösterdiği isimleri İl Seçim Kurulu’na teslim etti.

Ak Parti Elazığ İl Koordinatörü MKYK Üyesi Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve teşkilat mensupları İl Seçim Kurulu’na giderek, listeleri Seçim Müdürü Gazi Kahraman’a teslim etti.

 

 

AK Parti Elazığ İl Koordinatörü MKYK Üyesi Mahmut Eminmollaoğlu, yapılan istişareler sonrasında belirlenen listelerin teslim edildiğini söyledi. Eminmollaoğlu, Elazığ’ın partilerine bugüne kadar olduğu gibi yerel seçimlerde de desteğe devam edeceğine inandıklarını kaydetti.

 

 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, listelerin geniş çaplı çalışmalar sonrasında belirlendiğini belirterek, seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek: “bireysel anlamda yada birkaç kişinin kendi arasında vermiş olduğu bir karar değil bu. Bunun anketleri, saha çalışmaları, ilçe başkanlıkları, genel başkan yardımcımız, merkez ilçe başkanımız, milletvekillerimiz ve dahasının genel kanaatlerinden sonra oluşan liste genel merkez tarafından uygun görülüp bize gönderildikten sonra biz teslim ediyoruz. Elbette ki gönlümüz en ideal listelerin oluşması anlamında bunun takdirini de kamuoyuna bırakıyoruz listelerimizin hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

 

 

Seçim Müdürü Gazi Kahraman’da, belediye, il genel ve belediye meclis üyeliği aday listelerinin tutanakla teslim alındığını söyledi.