2024 Yılında yapılacak yerel seçimlerde Elazığ Belediye Başkan Aday adayı olan Haydar Evliyaoğlu, çalışmaları kapsamında Markalar Birliği’ni ziyaret etti.

Ziyarette Markalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çiftçi’den bilgi alan Haydar Evliyaoğlu, Markalar birliğinin bini aşkın şubesi ile 1,5 milyona yakım öğrenciye hizmet vermesinin önemli olduğunu söyledi.

 

 

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı adayı Haydar Evliyaoğlu’nun bir diğer durağı Büyük Birlik Partisi Elazığ İl Başkanlığı oldu. Evliyaoğlu, BBP İl Başkanı Ömer Ertan ve BBP Merkez İlçe Başkanı Cahit Topçu tarafından karşılandı.

 

 

Aday Adayı Haydar Evliyaoğlu’nun ziyaretlerinin bir başka adresi CHP Elazığ İl Başkanlığı oldu. Evliyaoğlu, CHP İl Başkanı Coşkun Çağlar Duran ve Kadın Kolları Başkanı Ayten Çekil tarafından karşılandı.

 

 

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Haydar Evliyaoğlu ve beraberindekilerin bir sonraki durağı, HÜDA Par İl Başkanı Yasin Kavaklı ve teşkilat üyeleri oldu.

 

 

Hafta sonu gerçekleştirdiği kongre sonrasında yeniden Saadet Partisi İl Başkanlığı görevine seçilen Abdullah Akın’ı da ziyaret eden Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Aday adayı Haydar Evliyaoğlu, Abdullah Akın’a başarılar diledi.