AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nda 4. Olağanüstü Büyük Kongre öncesinde toplantı düzenlendi.

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı Binasında yapılan Toplantıya Parti üyeleri katıldı.

 

 

AK Parti Elazığ Teşkilat Başkanı Cengiz Taş, Partinin yenilendikçe güçlendiğini söyledi. Taş, “AK Parti yenilendikçe güçlenen bir dava hareketi olmuştur. 22 yıldır değişen ve yenilenen dinamik kadrolarla Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını Türkiye Yüzyılı olarak taçlandırmakta kararlıyız” dedi.

TAŞ: “BAZI SİYASİ PARTİLERİN KONGRELERİNDE HAKİM OLAN KAOS VE KARGAŞAYI ENDİŞEYLE TAKİP EDİYORUZ”

Cengiz Taş, açıklamasında Muhalefeti eleştirdi. Taş, “Bazı siyasi partilerin kongrelerinde hakim olan kaos ve kargaşayı endişeyle takip ediyoruz. Değişimi dilinden düşürmeyenlerin ise koltuklarına nasıl sıkı sıkıya sarıldıklarını karanlıkta ıslık çalarcasına sorumluluk almadan nasıl birbirlerini suçladıklarını hep birlikte şahitlik ediyoruz. Kişisel hırslarını demokrasinin önlerine koyanların herhangi bir politika üretmeyeceklerini kanıtlamaktadır” dedi.

 

 

TAŞ: “HİZMET POLİTİKAMIZI BİR ÜST LİGE ÇIKARMAYI HEDEFLİYORUZ”

Yerel seçimlere de değinen Ak Parti Elazığ Teşkilat Başkanı Cengiz Taş, seçimlere güçlü bir kadro ile hazırlanacaklarını ifade etti. Taş, “Hep yeni hep ileri diyerek kuşkusuz eser ve hizmet politikamızı da bir üst lige çıkarmayı hedefliyoruz bu hedef doğrultusunda önümüzdeki yerel seçimlere güçlü bir kadroyla hazırlanacağız. Kongremizle birlikte milletimizin huzuruna her defasında olduğu gibi ilk günkü aşk ve heyecanla çıkacağız” ifadelerini kullandı.