AK Parti Elazığ İl Başkanlığı Bayramlaşma Programı Düzenledi

8

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Programda 14 Mayıs seçimlerinin önemi vurgulandı.

Ramazan bayramının 2’inci gününde Ak Parti Elazığ İl Başkanlığı bayramlaşma programı düzenledi. İl Başkanlığı binasında düzenlenen bayramlaşma programına; Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, 28.dönem Milletvekili adayları, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ilçe ve belde başkanları, teşkilat mensupları, ilçe ve belde belediye başkanları, kadın ve gençlik kolları ile partililer katıldı.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver Ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, AK Parti olarak önemli çalışmalara imza attıklarını söyledi.

Ak Parti Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Erol Keleş, 2. Sıra Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, 3. Sıra Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı, 4. Sıra Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz İle 5. Sıra Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz herkesin bayramını tebrik etti.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Ömer Faruk Çelik’te Cumhur İttifakı vurgusu yaparak: “İnşallah önümüzdeki haftadan itibaren ilçe ilçe belde belde burada eğitim toplantılarımızı yapacağız milletvekili adayı arkadaşlarda katılacak. Bu şekilde bu seçimi atlatacağız rabbimin gücüyle. Ben burada sizlerden şunu istiyorum Cumhurbaşkanımızı en güçlü şekilde göndereceğiz bunu söz veriyor muyuz? 14 Mayıs akşamı cumhur ittfakı olarak 5-0 yapacak mıyız? Bende hepinizi en içten duygularımla saygıyla selamlıyorum” dedi.

Öte yandan Ak Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, Fethi Selin Şehir Hastanesini, 112 Acil Çağrı merkezi ve Nöbetçi eczaneleri ziyaret etti.

4.sıra Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz’da Huzur evi, Sevgi evleri, polis kontrol noktaları ile esnafları ziyaret ederek etti.

5.Sıra Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz ise, Ortaçalı, Sakabaşı, Günaçtı, Yalındamlar ve civar köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Exit mobile version