AK Parti Elazığ Milletvekili Adaylarının Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

featured

AK Parti Elazığ Milletvekili Adaylarının Elazığ genelinde seçim çalışmaları devam ediyor. Adaylar her gün Elazığ’ın farklı noktalarında vatandaşla bir araya geliyor.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Adalarının seçim çalışmaları sürüyor.

Bu kapsamda Prof. Dr. Erol Keleş, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarıyla bir araya geldi.

“SAĞLIK-SEN Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen “Sağlık Çalışanları Buluşuyor” adlı istişare toplantısına katılan Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, mesleki deneyimlerini ve tecrübelerini paylaştı, hedeflerini anlattı.

KELEŞ: “HEM ŞEHRİME HEM ÜLKEME CİDDİ ANLAMDA KATKILAR SUNACAĞIM”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, milletvekili seçilmesi halinde Elazığ’a ve Türkiye’ye katkılar sunmak için ciddi anlamda çalışacağını belirtti. Keleş, “Benim için milletvekilliğinin ötesi var. Belli hedeflerim var. Belli düşüncelerim var. Ben zaman gittiğim her görevde önce hayal ederim ve bu hayal bana hedefler ortaya çıkartır. Bu hedeflerin içerisinde de inşallah milletvekili olduğum sürede hem şehrime hem ülkeme ciddi anlamda katkılar sunacağımı düşünüyorum. Bunun için de çok ciddi anlamda bir emeğim olacak. Buna hepinizin huzurunda söz veriyorum” dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı’nın seçim çalışmalarındaki durağı ise Namık Kemal İlkokulu, Harput Dini İhtisas Merkezi, Elazığ Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu, Salıbaba Mahallesi oldu.

NAZIRLI: “14 MAYIS’TA VERECEĞİNİZ KARARA İTİMADIMIZ TAMDIR”

Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı Elazığlı genç seçmenlere seslenerek 14 Mayıs Seçimlerinin büyük önem taşıdığını ve gençlerin destekleriyle zaferin yakın olduğunu söyledi. Nazırlı, “Genç kardeşim, bizler Elazığ’ımızda, Harput’umuzda genç yaşlarda Haçlılara karşı cenk meydanlarında çarpışan ve davası uğruna şehit olan Belek Gazi Hikayeleri ile büyümüş vatan sevdalılarıyız. Bizler bir kulağına ezan okunurken diğer kulağına cenknameler ve deyişler okunmuş bir neslin devamıyız. Beklenen gün kapımıza dayanmıştır. Tarihin bize yüklediği misyonu ifa etmenin vakti gelmiştir. Kıymetli genç kardeşlerim, birileri sizlere ne isim takarsa taksın, nasıl tanımlama yaparsa yapsın biz sizlere sonuna kadar güveniyoruz. Birileri sizlere ister alfa kuşağı desin ister z kuşağı desin başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere milletimizin sizlere olan güveni, bilmenizi istiyorum ki tamdır. Değerli kardeşim, 14 Mayıs’ta vereceğiniz karara itimadımız tamdır. İnanıyorum ki sizlerin bitmez tükenmez enerjisi ile zafer tamamdır. Zafer, gençlerin, zafer yarınlarındır” şeklinde konuştu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz da seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Doğukent, Rızaiye ve Cumhuriyet Mahalleri ile Organize Sanayi Bölgesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, gençlerin AK Parti’ye olan ilgisinin memnuniyet verici olduğunu söyledi.

YANILMAZ: “ESNAFLARIMIZ AK PARTİ’YE OLAN BAĞLILIKLARINI ÇOK NET BİR ŞEKİLDE ORTAYA KOYDULAR”

Seçim çalışmalarına yoğun tempoda devam ettiklerini anımsatan Yanılmaz, özellikle gençlerin coşku ve heyecanının memnuniyet verici olduğunu vurguladı. Yanılmaz, “Hedefimiz daha çok yatırım, daha çok istihdam, daha çok üretim ve daha çok ihracat. İhracat arttıkça şehrimizdeki herkes bundan faydalanacaktır. Seçim çalışmalarımız kapsamında Rızaiye Mahallesi ve Yeni Cami çevresindeki esnaflarımızla bir araya geldik. Onlarla sohbet ettik. Bütün iş yerlerini ziyaret ettik ve daha sonra yine Cumhuriyet Mahallesi’ndeki esnaflarımızla bir araya geldik. Bu gezilerde benim en çok dikkatimi çeken şey ilk oyunu kullanacak olan evlatlarımızdı. Evlatlarımız oylarını Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a ve TBMM seçimlerinde ise AK Parti’ye vereceğiz ve Bismillah diyerek geleceğimizi inşa edecek olan yapıya, istikrara katkı sunacağız diyorlar. Çok mutlu olduk. Ve bu gezilerde yine esnaflarımız, kardeşlerimiz, vatandaşlarımız AK Parti’ye olan ilgilerini, AK Parti’ye olan bağlılıklarını çok net bir şekilde ortaya koydular. 14 Mayıs şimdiden gösteriyor ki Elazığ’da Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı olarak asgari yüzde 75’in üzerinde bir oy alacak. Ve biz Cumhur İttifakı olarak 5/0 yapıp Elazığ’ı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil edeceğiz inşallah” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AK Parti Elazığ Milletvekili Adaylarının Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin