AK Parti Milletvekili Adayları, Havalimanında Karşılandı

8

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları, havalimanında karşılandı. Karşılama töreninde konuşan İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, seçimlerin önemine değindi.

Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına katılan AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları, havalimanında karşılandı. Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile birlikte şehre gelen Milletvekili Adayları Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Mahmut Rıdvan Nazırlı, Mücahit Yanılmaz ve Hasan Murat Öz’ü, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ve partililer karşıladı. Partililerine seslenen AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Türkiye’nin yeni yüzyılına ilk adımı attıklarını söyledi.

Başkan Yıldırım, “Çok kıymetli Elazığlı hemşehrilerim, çok kıymetli dava arkadaşlarım hepinize teşekkür ediyorum. Buralara kadar geldiniz, bismillah dedik başladık, yeni yüzyıl başlıyor. Bizim asıl SKM açılışımız Cumartesi günü aday tanıtım toplantısından sonra olacak. Bütün teşkilatlarımız ilçe ve beldelerimiz orada olacak” dedi.

 

Exit mobile version