Ak Parti Milletvekillerinden Bakan Kirişçi’ye Ziyaret

güllü

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Sermin Balık, Tolga Ağar ve Zülfü Demirbağ Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Sermin Balık,  Zülfü Tolga Ağar ve Zülfü Demirbağ geçtiğimiz günlerde Tarım ve Orman Bakanlığı görevine getirilen Prof. Dr. Vahit Kirişci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gerçekleşen ziyarette Elazığ’da tarım ve orman alanında yapılacak olan projeler masaya yatırılarak görüşüldü.

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık; “Milletvekillerimiz Sayın Tolga Ağar ve Sayın Zülfü Demirbağ ile birlikte Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Vahit Kirişci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, şehrimizde yapılacak projeler hususunda istişarede bulunduk.” İfadelerini kullandı.

Milletvekili Ağar ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede; “Elazığ Milletvekillerimiz ile Tarım ve Orman Bakanımız Vahit Kirişci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledik. Nazik kabulleri ve Elazığ’ımıza göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı Sn. Bakanımıza müteşekkiriz.” ifadelerine yer verdi.

Milletvekili Zülfü Demirbağ ise değerlendirmesinde; “Milletvekillerimiz Sayın Sermin Balık ve Sayın Zülfü Tolga Ağar ile birlikte Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunup, çalışmalarında başarılar diledik. İlimize ve bizlere göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Exit mobile version