Akçakiraz Gençlik Merkezi çalışanları, Maden ilçesinde bulunan Atatürk Ortaokulu öğrencileriyle birlikte program gerçekleştirdi.

Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Ayna, Spor Uzmanı Muhammed Baha Gökalp, Gençlik Lideri Erkan Yatmaz, Sosyal Uyum Çalışanı Duygu Eşlik ve gençlik merkezi gönülleri Maden’e giderek öğrencilerle ile bir araya geldi.

 

 

Gençlik merkezi çalışanları Madenli öğrenciler ile Survivor parkuru, halat çekme, matrak, eğitsel ve müzikal gösteriler, denge oyunları, voleybol, eşleştirme gibi aktiviteler gerçekleştirdiler.

Gerçekleştirilen etkinliğin ardından açıklamalarda bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, “Akçakiraz Gençlik Merkezi çalışanlarımız Elazığ’ımızın Maden ilçesinde bulunan Atatürk Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrencilerimizi motive etmek amacıyla çeşitli etkinliklere imza atan çalışanlarımız öğrenciler ile birçok etkinlik gerçekleştirdi. Gençlik Merkezi çalışanlarımıza bu anlamlı ziyaret için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.