Akın: Hazırladığımız 40 Stratejik Projeyi İlçelerimiz de Uygulayacağız

featured

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın ilçe temaslarını kapsamında ‘Seçim Koordinasyon Merkezi’ açılışlarına katıldı.

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın Partisi’nin Kovancılar, Karakoçan ilçesi ve Sarıcan beldesinde ki ‘Seçim Koordinasyon Merkezi’ açılışlarına katıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ve miting havasında geçen Seçim Koordinasyon Merkezi açılışlarında konuşan Akın “İşsizlikten dolayı ilçelerimiz göç veriyor. Bu göçü verdiği için memleketimizin o güzel kültürü, örfü, töresi ve geleneği maalesef yok olup gidiyor” dedi.

Saadet Partisi Karakoçan Belediye Başkan Adayı Bilal Bulanık “Gençlerimize iş sahaları açacağız. Gençlerimiz artık yurtdışına değil, inşallah kendi ilçelerine hizmetkar olacaklar” dedi.

Karakoçan Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın “Bir takım temel hizmetleri ben size  vaat demeye utanırım. Yoldur, kaldırımdır, çevre sağlığıdır ve kentsel dönüşümdür bunlar zaten belediyenin temel vazifeleridir. Ben inanıyorum ki Bilal başkan mükemmelen yerine getirecek. Fabrikalar kurulmadığı için çoluk çocuğumuz yurtdışına gidiyor, şehir dışına çıkıyor. Peki bunun sonucunda neler oluyor? Gençlerimiz bu göçü verdiği için memleketimizin o güzel kültürü, örfü, töresi ve geleneği maalesef yok olup gidiyor” dedi.

Saadet Partisi Kovancılar Belediye Başkan Adayı Muhammed Zahit Akalın”Sayın büyüklerim, kardeşlerim, gençlerim, vatandaşlarım. Bizler inşallah belediyeyi alırsak sosyal belediyecilik anlayışını harekete geçireceğiz.

Kovancılar Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın “Kovancılarımızdaki peynir ve süt üreticilerimiz maalesef tekel haline gelmiş şirketlerin eline düşmüş durumda. Onların belirlediği fiyatlarla ancak hareket edebiliyorlar. Kazanç kapıları da git gide kapanıyor ve hayvancılıktan git gide çıkıyorlar. Biz bu sorunu iyi biliyoruz. Tabi bu sorunu biliyoruz, bunun yanında sorun varsa çözümü de var, projelerimiz hazır. Nasıl ki Elazığ belediyesi için 40 tane stratejik, 10 tane tamamlayıcı hazırladıysak Kovancılar belediyeniz için de projelerimiz hazır. Nasıl ki sorunlarını biliyorsak çözümlerini de biliyoruz. Ben şunu çok açık ve net bir şekilde söylemek istiyorum. Kovancılar’da gençlerimiz inşallah artık işsiz kalmayacak, hepsine iş alanı açacağız. Çöp toplamadır bunlar zaten temel hizmetler, Allah aşkına bunu yapmayan bir belediye olur mu?   Bakın yakında bir Bingöl depremi bekleniyor. Bingöl’de deprem olsa Kovancılar etkilenmeyecek mi? Ne için bugüne kadar kentsel dönüşüm yapılmadı, biz yapacağız inşallah. “diye konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Akın: Hazırladığımız 40 Stratejik Projeyi İlçelerimiz de Uygulayacağız

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin