AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı öncülüğünde, Ankara’daki Elazığlı bürokratlar iş insanları ve sanatçılar düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

Elazığ Dernekler Birliği Federasyonunda bir araya gelen Elazığlı bürokratlar,  iş insanları ve sanatçılar hem hasret giderdi hem de istişarelerde bulundular.

Birlik ve beraberlik mesajı veren ELBİRFED Genel Başkanı Prof.Dr. Haşim Çakırbay; “Bu buluşmaya vesile olan AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı’ya teşekkür ediyorum. Bu etkinlikte Gazi Meclisimizde önceki dönemlerde görev yapan Saygıdeğer Elazığlı Milletvekillerimiz, Sayıştay, Danıştay, Yargıtay Üyelerimiz, Kaymakamlarımız, Rektör ve Akademisyenlerimiz, İş insanlarımız, Sanatçılarımız, Değişik Kamu ve Kurumlarımızdaki Bürokrat ve Hemşehrilerimiz, Federasyonumuzu oluşturan Yönetim /Denetim Kurulu Üyelerinin yanında Derneklerimizin Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile birlikte ELBİRFED Merkezinde muhteşem bir buluşma sağlandı. Elazığlılarla bir araya gelmek ve kaynaşmak bizleri mutlu etti. Buluşmaların devamının geleceğinden hiç şüphem yok” dedi.