Ataş Elazığ Çemişgezekliler Derneğine Ziyaret Etti

featured

22.23.24.26. Ve 27. Dönem İstanbul milletvekili Çemişgezekli, Mustafa Ataş   Elazığ Çemişgezekliler derneği (ELÇEMDER i)Ziyaret ederek hemşehrileriyle buluştu.

Dernek binasında Çemişgezekli Hemşehrileriyle bir araya gelen Mustafa Ataş Bey Elazığ Çemişgezek Derneği Başkanı Gürkan ÖZTÜRK  ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Dernek başkanı Gürkan Öztürk Mustafa Ataş’a  ziyaretleri ve Çemişgezek e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek ziyaretlerinden büyük bir memnuniyet duyduklarını belirtti. Başkan Öztürk Bundan önce bölgeye yapmış olduğu destekler ve hizmetleri için teşekkür ederek bundan sonra da desteklerini beklediklerini söyledi. İlçenin ve köylerinin sorunlarını anlatan başkanı Gürkan Öztürk köy yollarının bir an önce yapılması gerektiğini söyleyerek vatandaşların büyük bir sıkıntı yaşadıklarını çözümü konusunda kendilerinden destek beklediklerini ifade etti. Ayrıca Sulama Barajının bir önce tamamlanması konusunda kendisinden destek olmalarını  istedi.

En önemli sorunun ise köprü olduğunu belirten ELÇEMDER başkanı Gürkan Öztürk seçim sürecinde tüm siyasi parti temsilcilerine ve Milletvekili adaylarına bu konuyu ilettiklerini ve yapımı konusunda söz aldıklarını ve konunun takipçisi olduklarını söyledi. Köprünün çok elzem olduğunu ve ivedilikle proje kapsamında ele alınmasını istediklerini ,Sayın Mustafa Ataş beye iletti.

Mustafa ATAŞ ise tüm sıkıntılara vakıf olduğunu Köprünün ve sulama Barajının takipçisi olduğunu depremden dolayı tüm projelerin askıya alındığını ama buna rağmen Ankara da bakanlıklar la görüşüp sorunun çözümü konusunda elinden geleni yapacağını söyledi.

Elazığ da ve Tunceli de çocukluk ve gençlik yıllarının geçtiğini buralara hizmet etmekten mutluluk duyduğunu bundan sonra da destek için elinden geleni geçmiş yıllarda olduğu gibi bundan sonra da yapacağını ifade etti.

Ayrıca Mustafa Ataş Bey Elazığ Çemişgezekliler Derneğinin kurulmasından duyduğu memnuniyeti belirterek, birliktelik adına güzel bir oluşum olduğunu, dernek başkanı Gürkan Öztürk ve yönetimine başarılar diledi.

Dernek başkanı Gürkan Öztürk Mustafa Ataş  ziyaretleri ve hizmetleri için teşekkür plaketi takdim ederek kendisine ilgileri ve nazik ziyaretleri için teşekkür etti

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ataş Elazığ Çemişgezekliler Derneğine Ziyaret Etti

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin