Bağımsız Aday Prof. Dr. Yasemin Açık’a Elazığlı Vatandaşlardan Tam Destek

8

Elazığ’dan bağımsız milletvekilliği adaylığını açıklayan İş İnsanı Prof. Dr. Yasemin Açık’ın bu açıklaması kamuoyunda büyük heyecan uyandırdı. Vatandaşlar seçimlerde bağımsız aday Yasemin Açık’a destek olacaklarını belirterek, artık Yasemin Açık’ı milletvekili olarak görmek istediklerini söylediler.

Yapmış olduğu çalışmalarla her gönüle dokunma başarısını ortaya koyan, şehre büyük ve ciddi yatırımlar yaparak istihdam oluşturulmasında büyük katkı sağlayan Prof. Dr. Yasemin Açık’ın Bağımsız Milletvekili Adayı olması şehir genelinde büyük ses getirdi. Prof. Dr. Yasemin Açık’ın Bağımsız Milletvekili Adaylığı kararı kamuoyunda takdir topladı. Vatandaşlar Prof. Dr. Yasemin Açık’ın yanında olduklarını ve destek olacaklarını söylediler.

Yasemin Açık’ın Elazığ’a çok emeği olduğunu belirten vatandaşlar Bağımsız Aday Yasemin Açık’ın Elazığ’a çok faydasının olacağını ifade ettiler.  Bağımsız aday Prof. Dr. Yasemin Açık’a tam destek veren Elazığ halkı, “Yasemin Açık’ı mecliste milletvekili olarak görmek istiyoruz” dedi.

 

 

Exit mobile version