Bağımsız Elazığ Milletvekili Adayı Çoban, Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

8-Kurtarıldı-Kurtarıldı

Seçim çalışmaları kapsamında Bağımsız Milletvekili Adayı Bilal Çoban, Cip Ve Elama Pınarı Köyünde vatandaşlarla bir araya gelerek projelerini anlattı.

Bağımsız Elazığ Milletvekili adayı Bilal Çoban’ın Cip köyünde vatandaşlar ile bir araya gelerek şehrin geleceği ve gençler için projelerinin olduğunu ifade etti.

Bağımsız Elazığ Milletvekili adayı Bilal Çoban; “15 yılı aşkın süredir aktif siyasetin içerisinde, şehrin tüm analizlerine hâkimim. Bu şehirde Benden başka tüm sektörleri ve ilçeleri masaya yatırıp, fırsatları, tehditleri, güçlü yönlerini, zayıf Yönlerini çıkarıp kitaplaştıran siyasetçi yoktur. Bir özelliğimiz de bilim adamı oluşumuzdur. Olaylara Öncelikle entelektüel olarak yaklaşıp bilimsel analizler yaparım. Vatandaşımızı dinlerim, sorunu tespit ederim. Çözümler üretir ve yine sorundan etkilenen vatandaşlarımızla istişare ederek ortak bir çözümde buluşurum” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Elma Pınarı köyünde de vatandaşlar ile bir araya gelen Bağımsız Milletvekili Adayı Bilal Çoban, Elazığ’ın problemlerini belidini söyleterek vatandaşlardan destek istedi.

Exit mobile version