Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Açık, Bayram Ziyaretlerini Sürdürüyor

8-Kurtarıldı-Kurtarıldı

Elazığ’ın Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, bayramın ikinci gününde Seçim Koordinasyon Merkezi’nde Elazığlılar ile bayramlaştı.

 “VARLIĞINIZ GÜCÜME GÜÇ KATIYOR”

Prof. Dr. Açık, şehre hizmet için çıktığı yolda, hemşerilerinin gücüne güç kattığını ifade ederek, “Sizler bana o kadar güç katıyorsunuz ki, motivasyonumu artırıyorsunuz. İnşallah hep birlikte başarılı olacağız, şehrimizi birlikte temsil edeceğiz. Elazığ’ın bağımsız, tüm kesimlerin iradesini yansıtan ve herkese eşit mesafede olan, herkesle birlikte hareket edecek bir yapıya ihtiyacımız var. İnşallah hep birlikte şehrin kaderini güzelleştireceğiz” dedi.

Prof. Dr. Açık, gençlere seslenerek,  “Genç kardeşlerim, hem Elazığ’ın hem de ülkenin kaderini belirleyecek olan sizlersiniz, sizlerin sayesinde ülkemiz ve şehrimiz refah içerisinde olacak” dedi.

Kadın istihdamının artırılmasına önem veren Prof. Dr. Açık, “Biz kadınlar evimizi yuva yapıyoruz. Ben kadınların erkeklerle omuz omuza eşit haklarla çalışacağına, ülkeye katkı sağlayacağına yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Exit mobile version