31 Mart Yerel Seçimlerine az bir süre kala AK Parti Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaz tarafından Yazıkonak’ta Seçim İletişim Merkezi açıldı.

 

 

Seçim İletişim Merkezi Açılışına AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, parti teşkilatı ve vatandaşlar katılım gösterdi.

 

 

Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Aydın Ayaz’ın Yazıkonak için geçmişten bugüne durmaksızın çalıştığını ve Belediye Başkanlığını hak ettiğini söyledi. Yıldırım, “Bu belde sakinlerinden ne elini çekti ne gönlünü uzak tuttu. Taziyenize geldi, düğününüze geldi, sevincinizi, derdinizi paylaştı ve ben her sorduğumda Aydın kardeşim belde de çalışıyor. Dolayısıyla bizlerde temel bir düstur vardır çalışana hakkını vereceksiniz. Madem çalışmışsa madem emek sarf etmişse sizde onu gerekli yere koymanız gerekir bizde hiç tereddüt etmeden Aydın kardeşimi Yazıkonak’a hediye olarak verdik” dedi.

 

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Elazığ’ın bütün ilçelerine ve beldelerine talip olduklarını ve seçimlerden zaferle çıkacaklarına inandıklarını kaydetti. Açıkkapı, “İnanıyorum ki Yazıkonak ve Elazığ bu kadrolara sahip çıkacak. 31 Mart akşamı Elazığ’ın bütün ilçelerinde bütün beldelerinde ve özelde Yazıkonak’ta öyle bir oy vereceksiniz ki 31 Mart akşamı Aydın Ayaz diyeceksiniz ve Belediye Başkanlığımızı ona hediye edeceksiniz” dedi.

 

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Aydın Ayaz’ın 31 Mart Seçimlerinden zaferle çıkması halinde Yazıkonak’ın sorunlarının çözümü için daima destek vereceklerini ifade etti. Keleş, “Şimdi bir seçime giriyoruz 31 Martta bir seçime gireceğiz biz Aydın Ayaz başkanımla yürüyeceğiz, siz seçeceksiniz biz Aydın Ayaz’ın arkasında Yazıkonak için dimdik ayakta duracağız. o yüzden işimiz çok böyle alkışlamakla olmaz ne yapacağız 31 Mart akşamına kadar durmayacağız, bütün kapıları çalacağız bütün elleri sıkacağız, gönüllere gireceğiz, küskünleri barıştıracağız, sevmeyenleri sevdireceğiz ve 31 Mart akşamı Aydın Ayaz’ı Yazıkonak Belediye Başkanı yapacağız” dedi.

 

 

AK Parti Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaz, Yazıkonak’a hizmet etmek için aday olduklarını ve seçimden zaferle çıkacaklarını söyledi. Ayaz, “Biz bu yola çıkarken değerli büyüklerimiz de söyledi ben yok biz varız. Biz bu düstur ile Yazıkonak’ımıza hizmet için yola çıktık biz sizlere belediye başkanı olmaya değil hizmetkar olmaya aday olduk. Gönüller kazanacağız her kapıya gideceğiz, her eli tutacağız her göze temas edeceğiz her gönüle gireceğiz 31 Mart akşamı sandıkları patlatacağız sizlerle birlikte” dedi.

 

 

Ayaz, seçimleri kazanmaları halinde gerçekleştirecekleri projelerini anlatarak vatandaşlardan destek istedi. Ayaz, “İlk meclis toplantımızda ulaşım hizmetlerini çözmek için karar alacağız. Büyük otobüsler yine gelecek, ulaşımdaki hizmetimiz tekrar çözülecek. Bizden sonra takipsizlikten dolayı bakın mezarlık yerimiz yok şuan, orayı tekrar çözeceğiz mezarlık binamızı koyacağız tüm vatandaşlarımızın kabrini tekrar hizmete sunacağız. 1 Nisan sabahı ilk derdimizden biri de merkez mahallemizdeki okula derhal yıkım kararı ve inşası başlayacak. Birer tanede Yenibağlar ve Sanayi mahallerimize ortaokul sözümüz var. 1 Nisan’dan sonra İŞKUR İl Müdürlüğümüz ve Genel Müdürlüğü’nün kapısını aşındıracağız sayın vekillerimizden de Yazıkonak’a kadro açmalarını talep edeceğiz. Dar gelirli ailelere ayni ve nakdi yardım desteğimiz olacak” dedi.