MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, seçim çalışmaları kapsamında temaslarını sürdürüyor. Aygen bu kez MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Nebioğlu ve MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal’ın katılımı ile düzenlenen programda Şavaklılar ile bir araya geldi.

 

 

Programın açılış konuşmasını yapan MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Elazığ’da değişimin Şavaklıların desteği ile olacağını söyleyerek, programa katılan herkese teşekkür etti.

 

 

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Şavaklıların devletin ve milletin birliği için daima mücadele ettiğini söyleyerek bu birlik ve beraberliğin ilelebet sürmesini temennisinde bulundu.

 

 

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, 31 Mart’ın Elazığ’daki değişimin habercisi olduğunu söyleyerek Elazığ’ı hak ettiği noktaya taşımak için canla başla mücadele edeceklerini kaydetti.

Aygen, seçimlerden zaferle çıkmaları halinde gerçekleştirecekleri projeleri anlatarak 31 Mart Yerel seçimleri için destek istedi.