31 Mart yerel seçimleri için MHP’den Elazığ Belediye Başkanlığına aday olan Doç. Dr. Murat Aygen, seçim çalışmaları kapsamında temaslarını sürdürüyor.

Aygen, bu kapsamda ilk olarak MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal ile birlikte Elazığ’daki muhtarlar ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

 

 

Belediye Başkanlığını kazanmaları halinde Muhtarlar ile daima işbirliği içerisinde olacaklarını söyleyen Doç. Dr. Murat Aygen, yerel seçimler için destek istedi.

 

 

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver ve beraberindeki heyet daha sonra İzzetpaşa Çarşısı’nda hizmet veren kuyumcu esnafı ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

 

 

Başkanlığı kazanmaları halinde gerçekleştirecekleri projelerini anlatan Aygen, seçimler için esnafların desteklerini istedi.

 

 

Esnaf ziyaretlerinin ardından değerlendirmelerde bulunan Doç. Dr. Murat Aygen, esnaflara ve Kuyumcular Odası Başkanı Fikret Çakmakçı’ya misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Kuyumcular Odası Başkanı Fikret Çakmakçı, Doç. Dr. Murat Aygen’e ziyaretleri için teşekkür ederek yerel seçim çalışmalarında başarılar diledi.