Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu,  seçim çalışmalarına devam ediyor. Yeniden Refah Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu seçim çalışmaları kapsamında Bağ-kur Caddesi, Cumartesi Semt Pazarı ve Cumhuriyet Meydanı esnafları ile bir araya geldi.

 

 

Esnaf ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu daha sonra Mini Terminali ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla buluştu.  seçim ziyaretlerine Elazığ Kiğılılar Derneğini ziyaret ederek devam eden Septioğluı, Dernek Başkanı Cengiz Övünç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

 

 

Elazığ Merkez Köy Muhtarları Derneğini de ziyaret eden Septioğlu, Dernek Başkanı Mahmut Ergün ve üyelerle bir araya gelerek istişarelerde bulundu.  Yeniden Refah Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu’nun bir sonraki durağı ise Doğukent Mahallesi oldu.

 

 

Doğukent mahalle sakinleri ile düzenlenen toplantıda bir araya gelen Başkan Adayı Septioğlu, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi, şehrin geleceğine dair projelerini paylaştı.

 

 

Yeniden Refah Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.