Başkan Adayı Septioğlu; “Elazığ Olarak Doğruda, Hakikatte Birleşelim”

2 (1)-Kurtarıldı

Yeniden Refah Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu seçim çalışmaları kapsamında Buğday Meydanı ve Şıra Meydanı esnafını ziyaret ederek, sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Yeniden Refah Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine doğru seçim çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Adayı Septioğlu Şehrin dört bir yanında esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geliyor. Yeniden Refah Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu bu kapsamda, Buğday Meydanı ve Şıra Meydanı esnafını ziyaret ederek, sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Başkan Adayı Septioğlu, “Elazığ olarak doğruda, hakikatte birleşelim” dedi.

Başkan Adayı Septioğlu Şıra Meydanı esnafını ziyareti sırasında esnafın 1,5 ayı aşkın bir süredir sokakta kesintisiz akan su nedeniyle yaşadığı sıkıntısıyla karşılaştı. Zor durumda olduklarını belirterek, yaşadıkları sıkıntının 52 gündür devam ettiğini belirten esnaflar, “Belediye ekipleri tarafından yapılan bir kazı çalışması sonrası burada bir su patladığı oldu. Binalarımız temeline su doluyor, bodrumlar sürekli su doluyor. Kendi çabamızla suyu tahliye ediyoruz. Belediye ekipleri bu suyun doğal kaynak suyu olduğunu söylüyor, sorunu çözeceğiz diyorlar ama 52 gündür hala sorunumuz çözülmedi.” diyerek isyanlarını dile getirdiler.

Septioğlu, şehrin su ile ilgili ciddi sıkıntı yaşarken böylesi sorunların kabul edilemez olduğunu söyledi.

Exit mobile version