Başkan Işıkver, Kovancılar ilçesinde

featured

Milliyetçi Haraket Partisi Elazığ Teşkilatı, ilçe ziyaretleri kapsamında Kovancılar ilçesini ziyaret etti.

Milliyetçi hareket partisi il başkanı Semih Işıkver, “İlçe Başkanları, İl Başkan Yardımcıları ve İl Genel Meclis Üyeleri ve yol ve dava arkadaşlarımızın katılımıyla gerçekleştirmiş olduğumuz bu ziyaretlerin, ilçelerimizin sorunlarının duyurulması ve sıkıntılarına dikkat çekilmesi adına faydalı olacağına inanıyorum.

Bizlerin görevi, insanımız ile bir araya gelerek hemşerilerimizin sorun, sıkıntı ve taleplerine çözüm üretmektir. Beşeri hayatın içerisinde karşılaşılan sorun ve sıkıntıların çözümlenebilmesi adına kapımız her zaman vatandaşa açık olduğu gibi biz de gerektiğinde vatandaşımızın kapısına gider, sesine kulak veririz.

Yaptığımız bu tip gezilerde sadece ilçe merkezlerinde değil köylerimizde de hemşerilerimizle biraraya gelmekteyiz. Bugün Çakırkaş ve Bayramyazı Köylerini ziyaret ederek vatandaşımızın ve muhtarlarımızın taleplerini dinledik, problemlerin çözümlenmesi noktasında İl Genel Meclis Üyelerimiz de gereken notları aldılar.

Akabinde bölge esnafı ile bir araya gelerek uzun süre esnafın sorun ve sıkıntılarını yerinde dinledik, çözümlenmesi gereken konuları anında çözümledik, problemlerin çözümü için önerilerde bulunan esnaflarımızı da dikkatle dinledik.

Kovancılar esnafımızın genellikle merkezden geçmekte olan Karayolları ağındaki bulvarın yaklaşık 4km’lik kısmının deforme oluşundan ötürü bir şikayetleri var, böylesine yoğun bir trafik yükü olan bir yolun kilitli parke yerine sıcak asfalt olması gerektiğini, böylelikle hem trafik akışının rahatlayacağını hem de ticari döngüye faydası olacağını ifade ediyorlar, bu konuyla ilgili bizler de esnafımızın talebinin ilgili makamlara iletilebilmesi için gayret sarf edeceğiz.

Ayrıca bir hususu ifade etmeyi de insani erdemlerimiz ve bizi biz yapan değerleri hatırlatma babında kıymetli buluyorum.

Deprem ve küresel salgın, pandemi süreçleri dolayısıyla belki de son zamanlarda görülmemiş ölçüde yıpranan esnafımızı gezerken, her girdiğimiz kapıdan, işlerini ve hallerini sorduğumuz hemen her esnafımız bize,  ‘bugünümüze şükürler olsun’ diye mukabele ettiler.

Dünyayı kasıp kavuran ve neredeyse küresel ekonomi çarklarının bir seneden uzunca bir süre durmak durumunda kaldığı bir süreçten şükür ki normalleşmeyi yaşadığımız günlere geçmiş durumdayız.

Yaşanan bu kadar sıkıntıya rağmen hala hamd eden ve eskisinden daha güçlü bir şekilde işine ve ekmeğine sarılan hemşerilerimizi gördükçe, Türk Milletinin ve Türk Devletinin gelecekte çok önemli bir konuma yükseleceğine inancımız pekişmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle kadirşinas tutumları ve yüksek insani değerleri ile bizi bağrına basan Kovancılar esnafımızı başta olmak üzere, köyde kentte, kırsalda mezrada yaşayan bütün hemşerilerimi, ağabeylerimi kardeşlerimi saygıyla selamlıyorum.

Şunu da hasseten eklemek isterim ki; Milliyetçi Hareket Partisi varsa umut vardır. Milliyetçi Hareket Partisi varsa çare vardır; çözüm vardır. Sorunların yerinde tespiti açısından bu gibi ziyaretlere devam edeceğimizi kamuoyuna saygıyla duyurur, bizleri yoğun ilgi ve alâka ile sahiplenen Kovancılar İlçe halkına teşekkür ederim dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Işıkver, Kovancılar ilçesinde

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin