Başkan Kıymaz, İYİ Parti Milletvekili Adayı Sönmez’i Ziyaret Etti

8-Kurtarıldı-Kurtarıldı

GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz,  Elazığ İYİ Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde, İYİ Parti Milletvekili Adayı Av. Dr. İrfan Sönmez’i ziyarette bulundu.

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Başkan Abidin, Milletvekili Adayı Sönmez’in adaylığının Elazığ için büyük bir şans olduğunu vurguladı.

GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, yaptığı açıklamada; “İrfan Bey, Elazığ’ın, ülkenin, milletin, devletin, hak hukuk ve çıkarlarını korumak, kollamak hususunda, Elazığ’ın sorun ve problemlerinin çözümü hususunda, halkına en samimi, içten davranıp hizmet edecek bir kardeşimiz. Bugün Elazığ’dayız ve Elazığ’ın seçim nabzını sizler için almaya çalışıyoruz. İyi Parti Elazığ seçim bürosundayız. Hukukçu Avukat İrfan Sönmez Elazığ 1. sıra İyi Parti Milletvekili Adayı. Ben 40 yıldır İrfan Beyi tanıyan bilen değerli bir arkadaşı olarak Adıyaman’dan geldim. Değerli kardeşimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundum. Kendisine başarılar diliyorum. Ben irfan Sönmez Beyi tanıyorum. Elazığ’ın, ülkenin, milletin, devletin, hak hukuk ve çıkarlarını korumak, kollamak hususunda, Elazığ’ın sorun ve problemlerinin çözümü hususunda, halkına en samimi, içten davranıp hizmet edecek bir kardeşimiz. Ona ben kefilim. Adeta tek başına bir ordu gibi çalışan bir kardeşimiz. Elazığlıların İrfan Sönmez‘e sahip çıkarak onu meclise taşımalarını ve seslerinin daha gür çıkmalarını sağlayacak bir karar olacaktır. Ben İrfan Sönmez kardeşimize çıktığı bu yolda  başarılar diliyorum.  Milletimize, devletimize ve Elâzığ’ımıza da hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Exit mobile version