Akçakiraz Belediye Başkanı İbrahim Ormanoğlu, seçim döneminde söz verdiği yemek programını belde halkının yoğun katılımı ile gerçekleştirdi.

 

 

Organizasyona çok sayıda belde sakini katılırken Ormanoğlu, tüm davetlileri tek tek kapıda karşıladı.

 

 

“BİRÇOK SÖZÜ YERİNE GETİRME YOLUNDA ADIM ATTIK”

Akçakiraz Belediye Başkanı İbrahim Ormanoğlu konuşmasında hiçbir ayrım yapmadan yalnızca belde halkını yemeğe davet ettiklerini ifade etti. Ormanoğlu, belediye başkanı olduktan sonra belde için gerçekleştirdikleri hizmetlere yönelik bilgiler verdi. Ormanoğlu, “Şuanda içimizde hiçbir siyasi partinin temsilcisi yok kendi partimin temsilcisi de yok çünkü ben biliyorum yöneticiler seçilenler güçlerini halktan alır. Halktan aldığı içinde halk olmayınca partinin bir anlamı olmadığını ben biliyorum. Bu düşünceyle bana güç ve kuvvet verdiniz bu kalabalığı görünce, çok sağolun. Seçimde söz verdiğimiz birçok sözü yerine getirme yolunda adım attık rabbim nasip etti Şintil’in su sorunu vardı halledeceğiz dedik hallettik. Öğrencilerimizin geliş gidişlerini yol paralarını ücretsiz yaptık. Akçakiraz’ın belirli bölgelerinde eksik olan özellikle kadın taziye evleri için girişimlerde bulunduk işlemlerimizi başlattık onu da rabbim nasip ederse yapacağız. Altınçevre’de yer belirleme işlemimiz tamamlandı bayramdan hemen sonra başlayacağız” dedi.

 

 

“İLKEMİZ ŞEFFAFLIK, VATANDAŞ NE İSTİYORSA O OLACAK”

Başkan Ormanoğlu belediye olarak ilkelerinin şeffaflık olduğunu belirtti Akçakiraz Belediyesi’nin gelir gider verilerini hafta içi düzenleyecekleri basın toplantısı ile açıklayacaklarını bildirdi. Ormanoğlu, “Belediyemizin biliyorsunuz mali durumuyla ilgili ve diğer işleriyle ilgili bazı açıklamalar yapacaktık onu da uzun sürmemesi adına bir basın toplantısıyla gelir gider dengemizi ve belediyemizin diğer işleyişi ve durumuyla ilgili hafta içi bir basın toplantısı düzenleneceğiz. Bizim ilkemiz açıklık, şeffaflık vatandaşımız ne istiyorsa o olacak vatandaşımızın istediği yolda emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.