Başkan Öztürk: Hayırdır Şahap Emir, senin haddine mi düşmüş?

featured

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, eski başkanlardna Şahap Emir’in açıklamalarına cevaben; “Şahap Emir’in kulüp başkanlığını bıraktıktan sonra Elazığspor’a son 30 yılda maddi olarak ne kadar destek verdiğini de kamuoyuna açıklamasını bekliyorum.” dedi

Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, geçtiğimiz günlerde “Mevcut yönetim görevden el çektirilmeli” şeklinde bir açıklama yayımlayan Elazığspor Eski Başkanı Şahap Emir’e, kulüp resmi sayfası üzerinden cevap verdi.

Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, Eski Başkanlardan Şahap Emir’in sosyal medyadan Elazığ Valisi ve Belediye Başkanına çağrıda bulunarak “Mevcut yönetimin görevden el çektirilmesi ve son 10 yılın defterlerinin incelenmesi gerekiyor…”yönünde açıklamalarına cevap verdi…

Kulüp Resmi İnternet Sitesi’nden açıklamalarda bulunan Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk; ” İlimiz Valisine ve Belediye Başkanına çağrıda bulunan eski başkan Şahap Emir, şahsımın görevden alınmasını talep etmiştir. Buradan kendisine sormak istiyorum. Hayırdır Şahap Emir, senin haddine mi düşmüş? Üzerimizde bulunan 30 Milyon transfer tahtasına engel borç yüküyle bizlere moral ve motivasyon vermesi gereken eski başkanlar ve yöneticilerin saçma sapan söylemlerinin moral ve motivasyonumuzu bozmasına izin vermeyeceğiz.”dedi.

Öztürk’ün açıklamaları şöyle;

* ŞAHAP EMİR’İN KULÜP BAŞKANLIĞINI BIRAKTIKTAN SONRA ELAZIĞSPOR’A SON 30 YILDA MADDİ OLARAK NE KADAR DESTEK VERDİĞİNİ DE KAMUOYUNA AÇIKLAMASINI BEKLİYORUM….

“Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden şahsım adına açıklamalarda bulunan kulübümüz eski başkanlarından Şahap Emir’e cevap verme hakkım doğmuştur.  Açıklamasında İlimiz Valisine ve Belediye Başkanına çağrıda bulunan eski başkan Şahap Emir, şahsımın görevden alınmasını talep etmiştir. Buradan kendisine sormak istiyorum. Hayırdır Şahap Emir, senin haddine mi düşmüş? Ben Valilikte mi memurum, Belediyede mi memurum da benim görevden alınmamı valilikten ve belediyeden istemişsin? Yoksa sen başkanlık yaptığın dönemde valiliğin mi, yoksa belediyenin mi emir askeriydin de bize görevden el çektirilmeyi layık görmüşsün? Biz senin gibi kimsenin uşaklığıyla bugüne kadar Elazığspor başkanlığı yapmadık. Şahsım devlet memuru olmamakla birlikte, 600 bin nüfuslu bir şehrin en büyük Sivil Toplum Kuruluşunun başkanı ve Elazığspor Kulübü delegelerinin oylarıyla seçilmiş biriyim. Yine şahsımın görev yaptığı dönemlerin araştırılması gerektiğini beyan eden Şahap Emir’e, görev yaptığım dönemlerin Cumhuriyet başsavcılığı tarafından 2 yıl boyunca incelendiğini ve kamu adına kavuşturma yapılmasına yer olmadığına dair sonuç çıktığını bildirmek istiyorum.  Kulübümüz Eski Başkanlarından Hayrettin Karamazı’nın geçtiğimiz günlerde ortaya attığı slogana, şahsım olarak bu sloganı olumlu karşılayıp başkanlık iddiam olmadan 25 yöneticiden biri olmayı ve 1 milyon vermeyi taahhüt etmiştim. Sen boş ve lüzumsuz konuşacağına bu oluşumda olmayı ve 1 milyon vermeyi kabul ve taahhüt ediyor musun? Ediyorsan Elazığspor sevgini takdir ederiz, etmiyorsan senin açıklaman boş lakırdıdan öteye gitmez ve hadsizliğin mührü olur. Ayrıca Şahap Emir’in kulüp başkanlığını bıraktıktan sonra Elazığspor’a son 30 yılda maddi olarak ne kadar destek verdiğini de kamuoyuna açıklamasını bekliyorum. Yaptığımız araştırmalar neticesinde kulüp başkanlığını bıraktıktan sonra Elazığspor tesislerinin önünden geçmemiş “Efsane Başkanımız.”  Üzerimizde bulunan 30 Milyon transfer tahtasına engel borç yüküyle bizlere moral ve motivasyon vermesi gereken eski başkanlar ve yöneticilerin saçma sapan söylemlerinin moral ve motivasyonumuzu bozmasına izin vermeyeceğiz. Boşboğazlık yaparak sanki 10 yıl boyunca Süper Lig’de başkanlık yapmış izlenimi veren bu şahıs ve onun gibiler, bizim ne mücadelemizi ne de Elazığspor sevgimizi yok edebilirler.

Kamuoyuna saygılarımı sunarım.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Öztürk: Hayırdır Şahap Emir, senin haddine mi düşmüş?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin