CANPOLAT’TAN KAYA’YA ZİYARET

featured

GAZETEMİZİN KÖŞE YAZARI SELAHADDİN CANPOLAT’TAN ŞEHİT FETİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİNE ATANAN İLK KADIN BAŞHEKİME ANLAMLI ZİYARETİ

Elazığ şehit Fethi SEKİN şehir Hastanesi’nde görev yaptığı dönemde bir çok efsane kazanımlara ve başarılara imza atan Prof Dr Erol KELEŞ ‘in  milletvekili olmasından ötürü bayrağı devir alan başhekim Doç Dr Şüheda KAYA’yı haberkent gazetemiz Köşe yazarı Selahaddin CANPOLAT makamında ziyaret etti..

Yaklaşık 6 ay önce Şehit Fethi SEKİN şehir Hastanesi Baş hekimliğine getirilen Doç Dr Şüheda KAYA ile yazarımız Selahaddin CANPOLAT’ın ikili röportajı neticesinde Sayın KAYA poliklinik, acil servis, yatan hastalara ve ekibiyle olan Kaliteli hizmetleri yanısıra çalışmaları şimdiden göz dolduruyor olduğu aşikardır. Yaklaşık Altı ay gibi kısa bir zamanda hastaneye çok sayıda olumlu çalışmalar kazandıran KAYA, yaptığı çalışmalar ve güler yüzlülüğü ile de hastane de çalışanlarının da gönlünü kazandığı görülmektedir. Vatandaşa hizmet noktasında çalışmalarını sürdüren, hastane çalışanlarının da moral motivasyonunu arttıran şehit Fethi SEKİN şehir Hastanesi Başhekimi Doç Dr Şüheda KAYA, hastalara en iyi şekilde hizmet vermek için çalıştıklarını ifade ederek, Acil Polikliniği, ve diğer tüm Polikliniklerinin yüksek kalitede hizmet verdiğini söyledi. Hasta ve hasta yakınlarının hastaneyi daha iyi tanıması adına yüzlerce personelin gelen hastalara yardımcı olduklarını hizmet ettiklerini belirten Kaya’nın güler yüzü ve çalışkanlığıyla şu kısacık altı aylık zaman diliminde bölge halkının da dikkatini çekmeyi başarmış Başhekim Doç Dr Şüheda KAYA, Hastanenin her açıdan ihtiyaçlarını karşılamaya, sıkıntılarını çözmeye çalıştıklarını, yakın ilçeler ve bölgeden gelen hastalara da hizmet verdiklerini söyledi.

Haberkent gazetemiz köşe yazarı Selahaddin CANPOLAT Başhekim Doç Dr Şüheda KAYA’ya ilgi alaka ve kısa röportajından ötürü teşekkür etti. Ayrıca Başhekimlik Makamı girişinde insanları güler yüzle  karşılayan özel kalem müdürü görevini yürüten sayın Bayram KARAKAYA’yıda Ziyaret eden CANPOLAT, başarılar dileyerek Şehit Fethi SEKİN şehir hastanesinin emin ellerde olduğunu belirtti..

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
CANPOLAT’TAN KAYA’YA ZİYARET

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin