CHP Milletvekili Gürsel Erol: Benim Değil Kendi Yaptıklarını Anlat

featured

Cumhuriyet Halt Partisi Elazığ Milletvekili  Gürsel Erol, yaptığı açıklamada “ Bir milletvekili benim hangi bakanlıkta bu şehrin hangi sorununu çözdüğümü ve hangi bakanla görüştüğümü sormuş. Ben kendi yaptıklarımı açıklayayım. Ancak bu Milletvekili arkadaş benim ile değil kendi yaptıkları ile gündeme gelecek adımları atsın” Dedi

CHP Milletvekili Gürsel Erol yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Bir milletvekili benim hangi bakanlıkta bu şehrin hangi sorununu çözdüğümü ve hangi bakanla görüştüğümü sormuş. İşte banim yaptıklarım.

6 Şubat günü yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremi sonrasında, Elazığ’ın “Afet Bölgesi İlan Edilmesi” için Sn. Cumhurbaşkanı ile görüşüp sosyal medya hesabımdan paylaşmıştım.

10 Haziran günü Çevre ve Şehircilik Bakanı Sn. Mehmet ÖZHASEKİ ile telefonla görüştük. Elazığ’ın taleplerini iletmek için kendisinin uygun göreceği tarihte ziyaretine gideceğim.

17 Haziran günü Hazine ve Maliye Bakanı Sn. Mehmet ŞİMŞEK ile telefonla görüşüp, Elazığ’ın sorunlarını anlatıp çözüm önerilerimi paylaşmak üzere randevu talebinde bulundum.

20 Haziran günü İçişleri Bakanı Sn. Ali YERLİKAYA ile Elazığ’ın deprem sonrası hak mağduriyetinin giderilmesi için Bakanlık makamında görüşme gerçekleştirdim.

23 Haziran günü Sağlık Bakanı Sn. Fahrettin KOCA ile Eski SGK Hastanesi yerine, yeni sağlık kompleksinin yapılması ve Eski Devlet Hastanesine yeni işlev verilmesi hususunda görüş ve önerilerimi ilettim.

28 Haziran günü Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Osman Aşkın BAK ile  Elazığ Stadyumuna, “Atatürk Stadyumu” isminin verilmesini talebimizi görüştüm.

5 Temmuz günü Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri ERSOY ile Elazığ’a yeni bir müze yapılmasını ve Harput’tun turizme kazandırılmasını görüştüm.

11 Temmuz günü Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mehmet Fatih KACIR ile Elazığ’da Yeni Organize Sanayi Bölgelerinin yapılmasını ve Yeni Sanayi Sitesinin kurulmasının hızlandırılmasını görüştüm.

Şimdi ben soruyorum;

Sayın Vekil, milletvekili olduğu süre içinde Elazığ’ın hangi sorununu gündeme getirmiş, soruna ilişkin çözüm üretmiştir? Milletvekili olduğu günden bugüne kadar hangi bakanlarla, hangi sorunları görüşmüştür? Ben muhalefet milletvekili olarak Elazığ’ın sorunlarını TBMM’de gündeme getirip, Bakanlıklardan çözüm için girişimlerde bulundum. Sıra sizde !!! Ayrıca Elazığ’da haber konusu olabilmek adına şahsımı gündeme getirmek, benim üzerimden prim yapmaya çalışmak yerine bir milletvekili olarak kendi yaptıklarını ve yapacaklarını anlatmalısın.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
CHP Milletvekili Gürsel Erol: Benim Değil Kendi Yaptıklarını Anlat

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin