Cumhurbaşkanımızı Büyük Bir Coşkuyla Karşılayacağız

featured

Yaren KAYA

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ ziyareti için açıklamalarda bulunmak üzere Ak Parti SKM binasında basın toplantısı düzenledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir coşkuyla karşılayacaklarını belirten Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayip Erdoğan Çarşamba Günü Elazığ’a geliyor. Elazığ’a gelmeden önce Malatya’ya gelecek oradan Elazığ’a 3 alternatifli intikal şekli olabilir bunların hepsi hava şartlarına bağlantılı. Birinci geliş şekli hava muhalefeti izin verdiği halde Malatya’dan Üniversite’nin sahasına helikopterle inmek oradan aksilik olmazsa çayda çıra kavşağına Valiliğin önündeki miting alanına gelmesi. İkincisi hava muhalefeti olduğu takdirde kendi makam aracıyla Malatya’dan Elazığ’a intikal etmesi. Üçüncü seçenekte biraz uzak bir seçenek olmasına rağmen yine söylemiş olalım, uçağıyla Malatya’dan Elazığ’a gelmesi. Bizim beklediğimiz birinci seçenek çünkü kısa zamanda alana intikal etmesinin en doğru şekli bu oluyor. Tabi bunlar önemli programlar olduğu için zaman zaman önemli aksamalarda olabilir. İnşallah biz bir aksaklık beklemiyoruz. Kısmi bir hava muhalefeti görünüyor ama oda bizi çok etkileyecek gibi görünmüyor. Biz bütün hazırlıklarımızı tamamladık nasip olursa Valiliğin yanındaki miting alanını doldurup Cumhurbaşkanımız büyük bir coşkuyla karşılayıp, uğurlayacağız.” Dedi.

“İL BİNAMIZI CUMHURBAŞKANIMIZA TAKDİM EDİP GÖSTERMEK İSTİYORUZ”

Elazığ ile ilgili biten, devam eden eserlerin Cumhurbaşkanıyla paylaşıldığını ve bu ziyareti sırasında konulara değineceğini belirten İl Başkanı Yıldırım, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan kesin olmamakla birlikte Valilikte küçük bir program akabinde de AK Parti İl Başkanlığı ziyaret etmesi bekleniyor. Çünkü ben İl Başkanı olduktan sonra Cumhurbaşkanının Elazığ’a dördüncü gelişi olacak fakat İl Başkanlığı ziyareti nasip olmadı. Kendisinin de İl Başkanlığı Binasının yapılmasında önemli katkısı oldu sizlerin de zaman zaman ziyaret ettiğiniz güzel bir AK Parti İl Binamız oldu. Bu İl Binamızı Cumhurbaşkanımıza takdim edip göstermek istiyoruz. Bu şekilde bir planlamamız var tabi ki planlamamız Cumhurbaşkanının Özel Kalemi ve Protokol Müdürlerinin onayıyla gerçekleşecek. Biz şehrimiz ile ilgili biten, devam eden ve gelecekte olması gereken sorun, projeler ya da yapılmış eserlerin bilgi notlarını da Cumhurbaşkanı danışmalarımıza ve Özel Kalemlerine ilettik, bu konulara da değinilecektir.” Dedi.

Cumhurbaşkanının seçim çalışmaları kapsamında Elazığ’a geleceğini belirten İl Başkanı Yıldırım, “Daha önce kısmi bir ilanımız olmuştu biz program belli olunca kesin olmamakla birlikte ifadesini kullanıyoruz bundan önce Cumhurbaşkanının Elazığ’a 9 Şubat’ta programı vardı o sırada Mısır ve Katar ziyareti eklenince programına Elazığ ziyareti ertelendi. Dolayısıyla ertelenen tarih 6 Mart oldu. Seçim çalışmaları içinde Elazığ’a uğrama programı vardı bunu 9 Şubat’a planlamışlardı nasip olmadı şimdi 6 Mart’ta yapacağız.” Dedi.

“BAŞARI HİKÂYEMİZ, YÜZ YÜZE ÇALIŞMAKTAN GEÇİYOR”

Seçim çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunan Başkan Yıldırım, “Seçim çalışmaları kapsamında bizler ekibimizle birlikte gece gündüz sahadayız. Merkez, İlçelerde ve beldelerde aynı anda özellikle son iki haftadır bütün ekibimizle bütün mahalleler olmak üzere vatandaşlarla temas halinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizim olmazsa olmazımız ruh ve ruh dediğimiz yüz yüze çalışma şeklimizden hiç uzaklaşmadık. Başarı hikâyemizin içinde de bu anlayışımız çok büyük yer tutmaktadır. İnsanlara dokunmazsanız, insanlarla hasbıhal etmezseniz onlarla yakın temasa geçmezseniz uzaktan uzağa, gönülden gönülle yol oluşmuyor. Hatta oluşsa bile o yollar zamanla kapanıyor. Vatandaşlarımız zaman zaman bizlere talepleri olacak, bazen bizlere kızgınlıkları olacak ya da dile getirmesi gereken hususları olacak. Biz bunları yalnızca yüz yüze oturarak, konuşarak alırız ve bu şekilde insanlarla temasımızı doğru sağlamış oluruz.” dedi.

“HEDEFİMİZ 20 BELEDİYE’NİN 20’SİNİ KAZANMAK”

31 Mart yerel seçimlerinde hedeflerinin 20 belediyenin 20’sini de kazanmak olduğunu belirten Başkan Yıldırım, “Seçim İddiamızda şöyle şehrimizde 20 belediye var 2019 yılında 16 belediye bizdeydi, dört belediyenin üçü Milliyetçi Hareket Partisinde, Biri de HDP’deydi Kayyum atandı. Bu seçimde hedefimiz 20 belediyeden 20’sini de kazanmak. Bu hedefimiz üzerinde de çalışmalarımız ciddi anlamda devam ediyor. Allah’ın izniyle bir aksilik olmazsa büyük bir oyla bu arda ciddi bir seçim kampanyası yürütüp sonucu almak istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Cumhurbaşkanımızı Büyük Bir Coşkuyla Karşılayacağız

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin