Demirbağ Palu’da yapılan dev projeleri yerinde inceledi

20210315-demirbag-paluda-yapilan-dev-projeleri-yerinde-inceledi-61150-235c5792f57976c1f56e

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Palu’da yapılan ve yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyerek bilgi aldı ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Milletvekili Demirbağ, Palu ziyaretinde yapımı devam eden Karşı Bahçeler ile Beyhan’ı birbirine bağlayan bağlantı yolu hakkında Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım’dan bilgi alarak başladı.

Milletvekili Demirbağ’ın Palu ziyaretine Belediye Meclis Üyeleri, Eski Belediye Başkanı Efraim Ünalan, İl Encümeni Halil Karabulut, Palu Derneği Başkanı Fadıl Ülgen, Karşı Bahçeler Köyü Muhtarı Nebi Bahçeci ve vatandaşlar katıldı.

Milletvekili Demirbağ Palu ziyareti kapsamında, Çırçır Çeşmesi ve Çırçır Mesire Alanını, Şehit Mehmet Kaya Çelik Mesire Alanını, Tarihi Köprü yolu, kale yolu ve Şeyh Selahattin Efendi Türbesinin bağlantı yolu asfalt çalışmasını, Palu Kale Kent ile Çarşı Mahallesi arasındaki bağlantı yolu çalışmasını, 39 caddenin asfalt çalışmasını, Esentepe Camii inşaatını, nizamiye yolunun genişletilme çalışmasını yerinde inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Exit mobile version