Demirbağ’a Coşkulu Karşılama

8

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Elazığ’a geldi. Havalimanında coşkulu bir kalabalığın karşıladığı Milletvekili Demirbağ; “Aday belirleme sürecinde tüzükte 3 dönem kuralı vardı. Peş peşe idi ancak bu durum genişletildi. Böyle olunca da aday olmadık. Biz dava adamıyız. İnşallah bu seçimlerde, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Elazığ’daki oy oranını arttırarak yola devam edeceğiz.” dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’a gelişinde havalimanında kalabalık bir topluluk karşıladı.

Parti tüzüğü gereği aralıklı da olsa 3 dönem Milletvekilliği görevi yaptığı için tekrar Milletvekili adayı olmayan Demirbağ’ı, belde belediye başkanları, milletvekili adayları, STK temsilcileri ve vatandaşlar havalimanında coşkulu bir şekilde karşıladı.

“Biz dava adamıyız” diyen Milletvekili Demirbağ; “Aday belirleme sürecinde tüzükte 3 dönem kuralı vardı. Peş peşe idi ancak bu durum genişletildi. Böyle olunca da aday olmadık. Biz dava adamıyız. 14 Mayıs’a kadar Cumhurbaşkanlığı seçiminin ne kadar önemli olduğunu anlatacağız. İnşallah bu seçimlerde, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Elazığ’daki oy oranını arttırarak yola devam edeceğiz. Harp ganimeti paylaşan muhalefet anlayışına ders vermek için çok çalışacağız inşallah.” dedi.

Milletvekili Zülfü Demirbağ’a daha sonra, vatandaşlar oluşturdukları konvoyla eşlik etti.

Exit mobile version