Elazığ Belediyesi, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrenciler için hazırladığı destek programını, yeni dönemde de sürdürüyor.

DENEME SINAVLARINA 14 BİN ÖĞRENCİ KATILDI

Öğrencilerin eğitimlerine destek olarak, donanımlı bireyler yetiştirilmesi adına önemli faaliyetlerde bulunan Elazığ Belediyesi, bu kapsamda Yükseköğretim Kurumları Sınavı TYT-AYT Deneme Sınavları gerçekleştirdi. Deneme sınavlarına, Elazığ’da faaliyet gösteren liselerde ve kurslarda eğitim gören 14 bin öğrenci katıldı. Öğrenciler, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları‘na teşekkür etti.

 

 

ÖĞRENCİLER, ELAZIĞSPOR’A PLAY-OFF’TA BAŞARILAR DİLEDİ

Öte yandan Elazığ Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Yükseköğretim Kurumları Sınavı TYT-AYT Deneme Sınavılarının teması Elazığspor oldu. TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden ve 2023-2024 Futbol Sezonu’nda sergilediği futbolla play-off’a kalarak önemli bir başarıya imza atan Elazığspor Kulübü’nün amblemi ve “O sene, bu sene” sloganı ile gerçekleştirilen deneme sınavlarında öğrencilere bordo-beyazlı temsilcimizin sevgisi aşılandı. Öğrenciler, hem deneme sınavına girmenin mutluluğunu yaşadı, hem de Elazığ Belediye Elazığspor’a başarı temennisinde bulundu.