Elazığ’da Bilek Güreşi Grup Müsabakaları Gerçekleştirildi

8

Okul sporları Bilek Güreşi Gençler (A) Kız-Erkek Grup Müsabakaları 24-25 Şubat tarihleri arasında Elazığ ev sahipliğinde Yakup Kılıç Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Her yıl hayata geçirilen Okul Sporları Kapsamında oynanan Bilek Güreşi Gençler (A) Kız-Erkek müsabakaları bu yılda 24-25 Şubat tarihlerinde toplam 300 sporcunun katılımı ile düzenlendi. 24-25 Şubat tarihleri arasında yapılan Bilek Güreşi Gençler (A) Kız-Erkek Grup Müsabakalarına; Adıyaman, Batman, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hakkari, Kilis, Malatya, Mardin, Muş, Şanlıurfa ve Van olmak üzere toplam 13 ilden katılım sağlandı.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Spor şehri Elazığımız bugüne kadar birçok müsabakaya ev sahipliği yaptı ve yapmaya devam ediyor. Şehrimiz ev sahipliğinde yapılan Bilek Güreşi Gençler (A) Kız-Erkek Grup Müsabakalarına toplam 300 sporcu katılarak Yakup Kılıç spor salonumuzda güçlerini sergilediler. Dereceye giren sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ediyoruz” denildi.

 

 

 

Exit mobile version