Elazığspor Silifke’de Galibiyet Arıyor

5

İrfan ARSLAN

  1. Lig 2. Grupta zirve mücadelesi veren Elazığspor ligin 21. Haftasında Pazar günü deplasmanda Silifke Belediyespor ile karşılaşacak.

Takımının ligde hedefine ulaşması için verdiği mücadelede istediklerini elde ettiklerini ve bunu da devam ettirmek istediklerini belirten Elazığspor Teknik Direktörü Bülent Yenihayat; “Her hafta zorlu puan mücadelesi veriyoruz. Bu haftada yine böyle bir mücadele içinde olacağız. Deplesmanda oynayacağımız Silifke Belediyespor maçını kazanmak için mücadele vereceğiz. Bu maçı kazanarak gruptaki konumumuzu biraz daha geliştirmek ve yukarıdaki takımlar ile aramızdaki puan farkını kapatmak en azından korumak isteyeceğiz. Pazar günü oynayacağımız bu karşılaşmada Fatih ve  Hasan cezasından Çağrı Yağız sakatlığından dolayı aramızda olamayacaklar. Ancak biz bu maçta 3 puanı almak için ne gerekiyorsa oyunu yapmanın çabasında olacağız.” dedi

25 Şubat Pazar günü Silifke Şehir stadında oynanacak olan Silifke Belediyespor- Elazığspor maçını  Recep Buğra, Berk Tezcan ve Hüseyin Can Hakem üçlüsü yönetecek. Müsabakanın 4. Hakemliğini ise Gökhan Şenel yapacak.

 

 

Exit mobile version