Ersöz: İhtiyacımız Olan Bir Galibiyet Aldık

8

3. Lig 2. Grupta mücadele veren 23 Elâzığ Futbol Kulübü evinde oynadığı ve 1-0 kazandığı Kınay Bulvarspor maçının ardından açıklamada bulunan Teknik Direktör Samet Ersöz; “Geçen hafta deplasmanda aldığımız mağlubiyetin ardından bu galibiyete ihtiyacımız vardı. Bu ihtiyacımız olan galibiyeti aldık.” dedi.

Ligde son haftalara yaklaşırken grubun rahat takımlarından biri olmayı amaçladıklarını belirten 23 Elâzığ FK. Teknik Direktörü Samet Ersöz şunları söyledi.

“Geçen hafta deplasmanda oynadığımız Alanya Kestelspor maçında mağlup olmamıza karşılık 3 şutumuz direkten döndü, üç net pozisyonda golü bulamadık ve mağlup olduk. Bugün mutlak galibiyet için sahaya çıktık. Maç genelinde rakibimizden daha üstün bir oyun sergiledik ve sonuçta tek golle de olsa istediğimiz üç puanı almanın mutluluğunu yaşadık. Artık daha rahatız ve önümüzdeki maçlarımızda da iyi futbol oynayarak iyi neticeler almanın çabasında olacağız. Bugün kazanmak için ellerinden geleni yapan futbolcularımı verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum.”

 

Exit mobile version