ES Elazığspor Yarın Gidecek

8

İrfan ARSLAN

3. Lig 1. Grupta mücadele veren Entegre Solar Elazığspor bu hafta sonunda oynayacağı karşılaşma için yarın Nevşehir’e gidecek.

Ligin son üç haftasında aldıkları mağlubiyetler nedeniyle puan cetvelinde gerileme yaşadıklarını belirten Entegre Solar Elazığspor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş “ Ligin uzun bir maraton olduğunu unutmamak lazım. Seri galibiyetler aldığımız gibi ligin bazı bölümlerinde istenmeyen sonuçlarda alınabiliyor. Ancak biz güçlü bir takımız ve bu süreci sona erdirecek kararlılıktayız. Cumartesi günü oynayacağımız Nevşehir Belediyespor maçını kazanıp bu sürece dur demek istiyoruz.” dedi.

Ligde artık son haftalara doğru gelindiğini belirten Entegre Solar Elazığspor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş “ Ligin on sekiz haftasına giriyoruz. Ligdeki tüm takımların kendilerine göre bir hedefi var ve bu hedefe ulaşmak adına mücadele veriyorlar. Biz de bu ligde sıkıntı yaşamamak adına orta sıralarda kendimize bir yer arıyoruz. Son maçlarımızdan istediğimiz sonuçları almış olsaydık bugün ligin en rahat takımlarından biri olacaktık. Hafta boyu futbolcularımız ile hem taktik idmanlar yaptık hem de motivasyon toplantıları yaptık. Takım olarak Nevşehir Belediyespor maçına hazırız. Bu maç öncesi cezalımı ve bazı sakat oyuncularımız var. Ancak sahaya çıkacak olan on birimiz bu maçı kazanmak adın gerekli mücadeleyi verecek ve istediğimizi alacaktır.” dedi.

Bordo Beyazlı temsilcimiz bugün kendi otobüsü ile Nevşehir’e hareket edecek.

Exit mobile version