Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasında Bayramlaşma programı düzenlendi.

Bayramlaşma programına Gebze Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Elazığlı Abdurrahman Aslantaş’ta katıldı.

 

 

Bayramlaşma programında konuşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sedat Karataş,  Kurban bayramını kutladı.

 

 

Kurban Bayramını kutlayan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Elâzığ’ın 2. OSB’si olan TEKNOVA’da parsellerin tükenmekte olduğunu söyleyerek istihdam ve üretim vurgusu yaptı. Alan, “Kendileri Elazığ’ı en güzel şekilde Gebze’de temsil ediyorlar. Bir odanın başkanlığını Elazığlı bir başkanımız yaptığından dolayı da ben gurur duyuyorum. İlimizin 2. OSB’si olan TEKNOVA’da parsellerimiz tükenmek üzere. Şehri için şehrin her alanında kalkınması için yüreğini ortaya koyan ve önemli başarılar hikayeleri yazan siz değerli üyelerimizi canı gönülden tebrik ediyorum. Üretim ve istihdamınızla şehrin ekonomisinin yanına şehrin kültürel ve sosyal hayatına da önemli katkılar sunuyorsunuz. Bu özelliğinizle şehrin çekici gücü ve lokomotifi sizlersiniz. Ben bu duygularla mübarek Kurban Bayramı’nızı kutluyor, birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

 

Gebze Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Elazığlı Abdurrahman Aslantaş, Kurban bayramını kutlayarak Elâzığ ticaret ve sanayi odası ile kardeş oda olup ülkeye birlikte hizmet etmek istediklerini söyledi. Aslantaş, “Hepinizin bölgemizin ve tüm insanlarımızın Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. İş dünyası ülkemizin en kıymetli cenahı çünkü üreten, istihdama vesile olan ve ürettiğini de ihraç eden dolayısıyla ülkemizin kalkınmasında öncelikli olan bir kesimden bahsediyoruz Allah adetlerinizi artırsın gücünüze güç katsın. Çünkü dünya kuruldu kurulalı dünyaya hükmedenlerin gücü elinde bulunduranların olduğunu görüyoruz ve güç medeniyet üretemeyen toplumların eline geçtiği zaman dünyanın her zaman kan ve gözyaşı ile bulandığını görüyoruz. Dolayısıyla bizler gibi bizim toplumumuz gibi medeniyet üreten toplumların çok çalışması çok güçlü olması gerekiyor bu anlamda hepinize kolaylıklar diliyorum. İnşallah bir kardeş oda olarak da bundan sonra beraber ülkemize, üyelerimize hizmet konusunda elimizden geleni yapacağımızı deklare ediyorum” dedi.

 

 

ETSO Başkanı İdris Alan, Gebze ile kardeş oda olmaktan gurur duyacaklarını ifade etti. Alan, “sizinle kardeş oda olmaktan onur ve gurur duyarız başkanım çok teşekkür ediyoruz” dedi.