Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde Akademik Yükselme Ve Cübbe Töreni

featured

Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde görevde yükselen doktorlara cübbe giyme töreni düzenlendi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne bağlı Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde görevde yükselen doktorlar için cübbe girme töreni düzenlendi. Törene; Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, AK Parti Elazığ Milletvekili Prof.Dr. Erol Keleş, Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu,Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Fahrettin Göktaş, Hamidiye Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdoğan Çetinkaya, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemalettin Aydın ve sağlık çalışanları katıldı.

 

 

Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Şüheda Kaya, hastane ile ilgili bilgi vererek: “hastane olarak özellikli hizmetlerimizi arttırarak halkımıza kaliteli ve tercih edilen bir sağlık hizmeti sunmayı amaçladık. Anne ve bebek dostu unvanlarına sahip hastanemiz birçok özellikli hizmet birimiyle ilimize ve bölgemize hizmet sunmaktadır.” Dedi.

 

 

Hamidiye Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdoğan Çetinkaya, dekanlık olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

 

 

Elazığ Sağlık İl Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat,  Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nin sadece şehre değil bölgeye hizmet ettiğini söyledi.

 

 

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, üniversite hastanesi ile şehir hastanesinin sağlık alanında önemli hizmetler sağladığını söyledi.

 

 

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemalettin Aydın’da Sağlık bilimleri Üniversitesi’nin şehir hastaneleri ile birlikte sağladığı katkıyı anlattı.

 

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, şehir hastanelerinin pandemi ve depremlerde verdiği sağlık hizmeti önemini bir kez daha gösterdiğini söyledi.

 

 

Elazığ Valisi Dr.Ömer Toraman’da sağlık alanında sağlık şehir hastanelerinin aynı zamanda verdikleri eğitimle önemli olduğunu vurguladı.

 

 

Konuşmaların ardından program 2023-2024 Akademik Yükselme ve Belge taktim töreni sona erdi.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde Akademik Yükselme Ve Cübbe Töreni

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin