AK Parti Elazığ Milletvekilleri Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Mahmut Rıdvan Nazırlı Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde Öğretim Üyesi kadrosunun açıldığını duyurdu.

Bu çerçevede Fethi Sekin Şehir Hastanesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi birimine; Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’na 1 Dr. Öğr. Üyesi, Kalp ve Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı’na 1 Dr. Öğr. Üyesi, Radyoloji Ana Bilim Dalı’na 1 Dr. Öğr. Üyesi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı’na 1 Dr. Öğr. Üyesi ve Temel Tıp Bilimleri Tıbbi Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı’na 1 Dr. Öğr. Üyesi olmak üzere toplamda 5 Dr. Öğr. Üyesi alınacak.

AK Parti Elazığ Milletvekilleri tarafından yapılan ortak açıklamada; “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi hükümleri ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır. Fethi Sekin Şehir Hastanemize Öğretim Üyesi kadrosu açılmıştır. Aziz şehrimize hayırlı olsun” denildi.