Son yılların en çok tercih edilen uçak bilet rezervasyon organizasyonu Bilet Dükkanı.com Türkiye dışındaki 20 ülkede 30 yıldır kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam ediyor.

Türkiye’de birçok şehirde şubesi bulunan ve konforlu bir yolculuk imkanı sunan Bilet Dükkanı, Fırat Üniversitesi öğrencilerini sevindirecek yeni bir projeye daha imza attı.

Fırat Üniversitesi ile Bilet Dükkanı arasında imzalanan protokol ile Fırat Üniversitesi öğrencileri yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerini indirimli alacak.

Yapılan protokol kapsamında; Fırat Üniversitesi öğrencileri Bilet Dükkanı üzerinden 25 Ocak ile 29 Şubat arasında alacakları uçak biletlerini iç hatlarda 250 TL dış hatlarda ise 400 TL indirimli alacaklar.

25 Ocak – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında, Bilet Dükkanı web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen uçak bileti alışverişlerinde FIRAT2024 kodunu kullanarak iç hatta 250 TL, dış hatta ise 400 TL indirim şansı sağlanacak.

Kampanyaya katılmak için Fırat Üniversitesi’nin resmî e-mail adresi (@firat.edu.tr) ile üyelik oluşturarak ardından e-mail kutusuna gönderilen onay işleminin tamamlanması yeterli olacak. Kampanyadan ilk bin öğrenci faydalanacak.