1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası nedeniyle Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Yılsonu Sergisi Açılışı ve Kan Bağışı Kampanyası düzenlendi. Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen yılsonu sergisi açılışına Elazığ İl Protokolü ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

Açılış töreninin ardından Halk Oyunları Gösterisi sergilendi ve Halk Eğitim Müdürlüğü Kursiyerleri tarafından yapılan eserler il protokolüne tanıtıldı.

 

 

Sergide yıl boyunca Halk Eğitim Merkezi’nde usta öğreticiler ve kursiyerler tarafından yapılan Çini, Seramik, Ahşap Oyma, Bakır İşleme gibi ürünler üç gün boyunca misafirlerin beğenisine sunulacak.

 

 

Programda konuşan Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Tabar, Hayat Boyu Öğrenme Haftası nedeniyle birçok etkinlik planladıklarını söyleyerek, tüm vatandaşları etkinliklere katılmaya davet etti.

 

 

Program daha sonra Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Kızılay İşbirliğinde düzenlenen kan bağışı kampanyası ile devam etti. Kan bağışı kampanyasına Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Çalışanları, Usta Öğreticiler, Kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.