İYİ Parti’den Gazetemize Ziyaret

8

Yaren Kaya

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Habip Yaşar, Belediye Başkan Adayı Burak Özgül, Merkez İlçe Başkanı Sıtkı Esen, Kadın Kolları Başkanı Gülsema Karakoçan ve beraberindeki heyet 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında gazetemizi ziyaret ettiler.

İYİ Parti il Başkanı Habip Yaşar; “Her parti kendi adayı ile bu seçime giriyor. Adı üstünde seçim.  Milletimizde bu seçimi yapacak. Oy verecek ve bir adayı Belediye Başkanı olarak kendisine hizmet etmesini sağlayacak. Bu nedenle seçime giren tüm başkan adaylarımıza başarılar diliyorum. Milletimize, kentimize ve demokrasimize layık bir seçim süreci ve seçim olmasını diliyorum.

Biz de bu süreç içinde vatandaşlarımız ile bir araya gelecek onlara yapacaklarımızı anlatacak ve onların desteklerini isteyeceğiz.

Seçimlerde partimiz kendi adayları ile seçmenlerimizin karşısına çıktık. Milletimizin ve devletimizin istikbali her şeyin üstündedir. Bu seçimlere ittifaklar ile girmeden kendi adımıza girip yeni bir yol açtık. Milletimizin teveccühünü kazanmaya çalışacağız.” dedi.

 

Exit mobile version