Kardal: Çok Önemli Bir Adım Attık

8

İrfan ARSLAN

3. Lig 4. Grupta grubun alt sıralarından kurtulma mücadelesi veren 23 Elazığ FK. takımı kendi sahasında oynadığı karşılaşmada İdaş Çatalcaspor engelini 1-0 ile aşarak çok önemli bir üç puanın sahibi oldu.

Takımının bu galibiyete şiddetle ihtiyacı olduğunu belirten Teknik Sorumlu Hasan Uğur Kardal; “Bu karşılaşma altı puan önemi taşıyan bir karşılaşmaydı ve verdiğimiz mücadele içinde ki direkt rakiplerimizden biriyle oynadık. Maça iyi başladık ve erken sayılacak bir dakikada golü de bulduk. Hafta içinde bu maçı her yönüyle çalışmıştık. Oyunda çalıştığımız gibi gelişti. Ancak Şeyhmus’un kırmızı kartla oyun dışında kalması doğal olarak oyunumuzu etkiledi. Yaptığımız oyuncu değişiklikleri ile oyunu tutmayı başardık ve zorlu bir mücadelenin sonucunda karşılaşmadan 3 puan alarak ayrıldık.

Takım olarak daha iyi olma yolunda adım atıyoruz. Bu takımın tek eksiği deplasmanda maç kazanamamak. Bunu da aşacağız. Hedefimize maç maç ilerleyeceğiz. Birkaç hafta sonra çok farklı şeyleri konuşmak istiyoruz. Bugün kazanmak adına elinden gelen tüm gayreti gösteren oyuncularımı, bu maçta bizimle olan ve takımımızı destekleyen Taraftarlarımızı da kutluyor teşekkür ediyorum.” dedi

 

Exit mobile version