Kaya Karakaya Ortaokulu’nda yılsonu etkinlikleri kapsamında öğrenciler tarafından çeşitli etkinlikler düzenlendi. Etkinlikler kapsamında Kermes, Çanakkale Geçilmez tiyatro gösterisi ve Yılsonu Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Sergisi düzenlendi.

 

 

Etkinliklerde konuşan Karakaya ortaokulu Türkçe Öğretmeni Cevher Güçlü, Tiyatro Zamanı projesi kapsamında öğrencileri ile gösteri hazırladıklarını ve başarılı bir çalışma ortaya koydukları için mutlu olduklarını ifade etti.

 

 

Karakaya Ortaokulu Teknoloji Tasarımı Öğretmeni Rabia Karataş, geri dönüşüm malzemelerini değerlendirerek bir sergi oluşturduklarını ve öğrencilerin farkındalığını arttırmayı amaçladıklarını kaydetti.

 

 

Karakaya ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Funda Gül Türker, düzenlenen etkinlikler için öğretmen ve öğrencilerin büyük bir çaba gösterdiğini söyleyerek, etkinliğe katılan davetlilere teşekkür etti.

 

 

Karakaya ortaokulu Okul Müdürü Nurettin Şimşek, okullarını bilimsel ve sosyal faaliyetler ile en şekilde tanıtmayı hedeflediklerini söyleyerek etkinliklerin ilerleyen süreçlerde artarak devam edeceğini kaydetti.