Kuraş Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

20210926-kuras-turkiye-sampiyonasi-sona-erdi-506656-240114b2ea529cacf802

23-26 Eylül tarihlerinde 51 ilden 449 sporcunun katılımyal ilimizde gerçekleşen Kuraş Türkiye Şampiyonası çok çekişmeli geçen müsabakalar sonunda bugün sona erdi.

Kuraş As Başkanı Bünyamin Er yaptığı açıklamada, ” İl Müdürümüz Abdulsamet Bey’in bize karşı göstermiş olduğu yakın dostluk ve samimiyetten, misafir perverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. 449 tane sporcu bugün buraya katılmıştır kuraş adına çok büyük bir başarıdır. Bu aynı zamanda sadece Türkiyede değil dünyadada en büyük bir milli müsabaka olarak değerlendirebiliriz. Elazığ İl Müdürlüğü ve İl Temsilcilerinin bize karşı göstermiş olduğu yakın ilgi, alaka, dostluk Türkiye kuraşının çıtasını ve seviyesini yükseltti. Bugün son gündü çok teşekkür ederim herşey için bizi mutlu ettiniz. ” ifadelerine yer verdi.

İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada;

Öncelikle kuraş Başkanımz Bünyamin beye, yönetiminde Yaşar Bey’e, Mustafa Bey’e, konuklarımız olan Sayıştay Denetçimiz Cengiz Bey’e, Emniyet Müdür Yardımcımıza, Kuraşın içerisinde görev alan teknik komitedeki arkadaşlara, hakem arkadaşlara, tüm sporcu ve antrenörlere teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Türkiye Şampiyonasının ilimizde yapılmasında kuraş Federasyonunun almış olduğu karadan dolayı onlara şükranlarımı arz ediyoruz. Bu şehir gerçekten bir çok organizasyonu kaldırabilecek bir şehir. Bizde kurumumuz olarak ve paydaşlarımız olarak ev sahipliği yapmış olduğumuz Kuraş Türkiye Şampiyonasında bugün sona geldik. Ben başarı göstermiş tüm sporcu ve antrenörleri tebrik ediyorum. Bize yardımı ve sürekli yanımızda olan Sayın Valimize, Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza, İl Özel İdare Genel Sekreterimize, ASKF Başkanımıza, organizasyonda görev alan kurum personelimize, tesis amirimize aynı zamanda Kuraşda dolayı görev almış arkadaşlarımızın hepsine şükranlarımı arz ediyorum. Çok teşekkür ederim. İlimize hayırlı olsun. “ifadelerine yer verdi

Exit mobile version