MHP Adayı Aygen Temaslarına Devam Ediyor

8

Cahit GÜNDEM

Elazığ Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Murat Aygen, yerel seçimler öncesinde Elazığlı vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

31 Mart Yerel Seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi’nden Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen mahalle toplantıları kapsamında Yemişlik Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretleri sırasında vatandaşların sorunlarını dinleyip istişarede bulunan Aygen; “Bizlere gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum sizlerle de bir arada bulunmaktan onur ve mutluluk duyuyorum. 20 mahallede bir üretim merkezi kuracağız. Bu üretim merkezlerinde LGS, Üniversite kursları ve kreşler olacak. Özellikle kadınların, emeklilerin ve gençlerimiz için önemli bir merkez. Halı, dikiş ve özellikle tekstil merkezi olduğundan dolayı parça başı üretim yapmak için de 20 bin istihdam düşünüyoruz. Merkezin birini de bu mahalleye yapacağız. Yine sosyal belediyecilik üzerine çok ciddi çalışmalarımız var yani dar gelirli ailelerin su parasını almamak üzere de çalışmalarımız var yine halk ekmek fabrikası ile büfeler açacağız bir büfede buraya vereceğiz. Kent yoksunluğunu azaltmak için çıra kart dediğimiz kar var emeklilere sabit ve dar gelirlilere de 5 bin lira olmak üzere para yükleyeceğiz” dedi.

 

Exit mobile version