MHP, Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

featured

Yaren KAYA

Milliyetçi Hareket Partisi düzenlediği tanıtım toplantısında Merkez, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını tanıttı. Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanlığı’nın düzenlediği aday tanıtım toplantısı Ahmet Aytar Spor Salonunda geniş bir katılımla gerçekleşti.

Toplantıya Elazığ MHP Milletvekili Semih Işıkver, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, MHP MYK Üyesi Alper Erdem, İl, İlçe ve Belde Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkan Adayları ve çok sayıda partili katıldı.

BAL: “ELAZIĞ MURADINA ERECEK, DERTLER TASALAR BİTECEK”

Tanıtım toplantısında konuşan MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, “Salona bakınca çok güzel inanmış bir ruh görüyorum, Elazığ’ın kaderini değiştirmeye inanmış kararlı bir ordu görüyorum bu salona baktığımda. Ben bu salona bakınca Elazığ muradına erecek, dertler tasalar bitecek diyorum. Rabbim seferimizi zaferle muvaffak eylesin inşallah.” dedi.

ERDEM: “ARTIK BU ŞEHİRİN İNSANLARI UMUTSUZ BIRAKILMAYACAK”

Türkiye’nin büyümesi ve güçlenmesi adına çalıştıklarını belirten MHP MYK Üyesi Alper Erdem, “Türkiye’nin büyümesi her alanda hedeflerine ilerlemesi için elimizden geleni yapıyoruz. MHP’den milletvekili seçilerek meclise giden Sayın Semih Işıkver ile bu şehir bir mesaj verdi. Biz bu mesajı aldık, anladık ve anlatıyoruz. Artık bu şehirde işler eskisi gibi yürümeyecek, bu şehrin insanları umutsuz bırakılmayacak. Çünkü artık MHP’nin mecliste Elazığ’ı temsil eden bir babayiğiti var. 31 Mart gecesi belediye binalarına 3 hilali asacağız.” dedi.

IŞIKVER: “BU ŞEHİRDE BİZ VARKEN HİÇBİR TEKER TERSİNE DÖNMEZ”

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hiçbir yanlışa müsaade etmeyeceklerini belirten MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, “Biz Maden’i geri alacağız Allah’ın izniyle, Keban da burada. 14 Mayıs 2023’te yine bizlere şans vermiyorlardı MHP 10 bin oy ancak alır diyorlardı. Sizlerin dirayeti ve iradesiyle biz sandıkları patlata patlata milletvekili çıkarttık. Çok üzüldüler MHP’den 1 milletvekili çıktı diye, yahu MHP’den değil de HDP’den vekil çıksın dediler. Bunu söylediler ve haklılardı çünkü artık kendilerinin yazıp oynayacağı bir siyasi parti olmadığımızı kafalarına vura vura öğrettik. Bu şehirde biz varken hiçbir teker tersine dönmez hiçbir yanlışa müsaade etmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Resim

IŞIKVER: “ÜLKÜCÜ HAREKETİN BAYRAĞINI BELEDİYEYE ASACAĞIZ”

Merkez, ilçe ve beldelerden başarı ile çıkarak üretken belediyeciliği Elazığ ile buluşturacaklarını belirten MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, “Bir babayiğitle yola çıktık hepimizi ciğerine kadar bilen bütün ülkücü tarihe hâkim hepimizin ağabeyi, şerefli insan Sayın Murat Aygen ile bu yolu yürümekten onur duyuyorum. Vallahi Murat Aygen’i sırtımızda taşıyacağız, 31 Mart’a kadar gece gündüz demeden çalışacağız. Ülkücü hareketin bayrağını Belediyeye asacağız Allah’ın izniyle.” dedi.

AYGEN: “ELAZIĞ’IN 30 YILLIK HAYALİNİ HEP BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Elazığ’ın hasreti sona erdireceğine inandığını söyleyen MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, “Sizlerin desteği bizim gücümüze güç katmaktadır. Elazığ’ın 30 yıllık hayalini hep birlikte gerçekleştireceğimize yürekten inanıyorum. Bu hasreti sona erdireceğiz. Bu süreçte bölgemizdeki birçok şehir çok önemli gelişmeler göstermiş bizden çok geride olan şehirler bizleri geride bırakmıştır. Elazığ bunu hak etmiyor, yerinde saymak Elazığ’ın kaderi değildir, sahipsizlik Elazığ’ın kaderi olmamalıdır. Her gittiğimiz yerde destek görüyor, her sokakta dertleri dinliyoruz her bir hemşehrimiz değişim istiyor. Elazığ değişim için hazır, bizlerde kadrolarımızla dönüştürmek için hazırız. Elazığ’ın muradı şeffaf, hesap verebilir, denetlenebilir ve dürüst belediyecilik anlayışıdır. Elazığ’ın muradı birlikte aktif ve her kesimin yönetimde söz sahibi olduğu bir yönetim anlayışıdır.” dedi.

Konuşmaların ardından 31 Mart Yerel seçimlerinde merkez, ilçe ve beldelerden belediye başkan adayları platforma çağrılarak kamuoyuna tanıtıldı. MHP Aday tanıtım toplantısı Osman Öztunç konseri ile sona erdi.

Ağın Belediye Başkan Adayı Ali Uslu

Sivrice Belediye Başkan Adayı Turgay Gündoğan

Maden Belediye Başkan Adayı Selçuk Karaca

Baskil Belediye Başkan Adayı Tuncer Turus

Kovancılar Belediye Başkan Adayı Hasan Aydın

Keban Belediye Başkan Adayı Yücel Doğan

Alacakaya Belediye Başkan Adayı Şahin Yıldırım

Karakoçan Belediye Başkan Adayı İrfan Güneş

Palu Belediye Başkan Adayı Mehmet Yazar

Arıcak Belediye Başkan Adayı Yağız Atagün

Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Murathan Köktaş

Yurtbaşı Belediye Başkan Adayı Hakim Sevinç

Beyhan Belediye Başkan Adayı Yusuf Aydın Diribaş

Erimli Belediye Başkan Adayı Mahmut Demiralp

Mollakendi Belediye Başkan Adayı Onur Yücedal

Ücocak Belediye Başkan Adayı Mehmet Olgun

Bükardi Belediye Başkan Adayı Burak Kaya

Akçakiraz Belediye Başkan Adayı Halil Bingöl

Sarıcan Belediye Başkan Adayı Alperen Direnç

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MHP, Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin