31 Mart Yerel Seçimlerine az bir süre kala Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Yazıkonak’ta Seçim İletişim merkezi açıldı.

Seçim İletişim Merkezi Açılışına MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, parti teşkilatı ve vatandaşlar katılım gösterdi.

 

 

Seçim İletişim Merkezi açılışında konuşan MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Yazıkonak için birçok proje hazırladıklarını ve seçimleri kazanmaları halinde Yazıkonak’ın sorunlarını hızlı bir şekilde çözeceklerini ifade etti. Bal, “Burada yapılacak birçok proje var buradaki hemşehrilerimizin hepsi biliyor unutulmuş bir belde oldu burası. Özellikle havaalanı girişi Diyarbakır yoluna kaydırılınca kaderine terk edildi burası. Milliyetçi Ülkücü Hareketle beraber Elazığ’da şuan yönettiğimiz 2 belediyemiz var orada da nasıl yönettiğimizi sizlerde kamuoyu da çok iyi biliyor burayı da oralar gibi yönetip, geliştirip ne eksiği varsa yapmak için biz hazırız” dedi.

 

 

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Murathan Koktaş’ın Yazıkonak’ın tüm sorunlarını çözmek için bu yola çıktığını söyleyerek, seçimleri kazanmaları halinde Koktaş’ın daima destekçisi olacaklarını kaydetti. Işıkver, “Murathan Koktaş bugün burada bir mücadelenin destanını yazıyor tabiki buranın yerlisi, öz evladı olması hasebiyle Yazıkonak’ın bütün problemlerine vakıf ve bu problemlerin çözümlerine dahil bir çözüm metodolojisini geliştirmiş bir kardeşimiz. Bu itibarla mücadelesini en çok desteklediğim ve belediye başkan olduğunda da bütün problemleri çözmede alacağı her aksiyonda yanında olacağımı belirmekten iftihar edeceğim bir kardeşimdir” dedi.

 

 

MHP Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Murathan Koktaş, 31 Mart seçimlerini kazanmaları halinde Yazıkonak’ı hak ettiği noktaya taşımak için canla, başla çalışacaklarını ifade etti. Koktaş, “Zafer dedik bir yola çıktık. Vekilimize gittik vekilimiz biz söz vereceğiz dedik biz yanındayız dedi, biz bir yola çıkacağız dedi yanındayım dedi her ne gerekirse sonuna kadar arkandayım dedi. ben Yazıkonak’a ve vekilimizden aldığımız güçle en hak ettiği noktaya getireceğime burada herkesin içinde söz veriyorum ve sonunda bu zafere ulaşacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.