Milletvekili Demirbağ’dan Veda Mesajı

8-Kurtarıldı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, görev süresinin tamamlanmasının ardından veda mesajı yayınlayarak parti için çalışmaya devam edeceğini söyledi.

AK Parti Elazığ milletvekili Zülfü Demirbağ, mesaj yayınlayarak görev süresi boyunca kendisine destek veren Elazığlılara teşekkür etti.

Demirbağ, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile adaylara başarılar dileyerek vatandaşlardan helallik istedi. Zülfü Demirbağ, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Bilindiği gibi, Partimizin 2001 yılında kurulmasıyla başlayan bu kutlu davada 22, 24 ve 27. Dönemlerde Necip Milletimizin, siz değerli Hemşehrilerimizin takdiriyle Gazi Meclisimizde Milletvekilliği gibi onurlu bir görevi icra ettik. Bu süreçler zarfında Elazığ’ımıza, Ülkemize, Partimize gece-gündüz durmadan, yılmadan, yorulmadan hizmet etmeye, Milletimizin hizmetkarı olmaya gayret ettik. Çalışmalarımızı, Elazığ’ımıza hizmetlerimizi değerli Hemşehrilerimiz yakinen bilmektedir. Toplam 3 dönem Milletvekilliği görevini yapmaktan, Milletimize hizmet etmekten onur ve gurur duyduk.  28. Dönem Milletvekilliği seçimleri içinse, Genel Başkan Yardımcımız Sn. Ali İhsan Yavuz’un da belirttiği gibi, 3 dönem aralıklı da olsa Milletvekilliği görevinde bulunduğumuz için Milletvekili aday listesinde ismimiz yer almadı.  Dolayısıyla bundan sonraki süreçte Zülfü Demirbağ olarak  kutlu davamızın amacına ulaşabilmesi, Partimizin yeniden tek başına iktidar olabilmesi, Necip Milletimizin sesi ve vicdanı olabilmesi için daha fazla çalışacağız, daha fazla hizmet edeceğiz. Elazığ’ımız için de Milletvekili adayı olan arkadaşlarımızın Hemşehrilerimizin teveccühünü alarak, Elazığ’ımıza, Ülkemize ve Partimize önemli ve güzel hizmetleri olacağından şüphemiz yoktur. Bu zamana kadar her daim desteklerini esirgemeyen kıymetli Hemşehrilerimizden haklarını helal etmelerini rica ediyorum”

Exit mobile version